Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark ‘Mystics and Mayhem’ Güncellemesi Yayınlandı

Lost Ark'ın büyük Ekim güncellemesi yeni bir lejyon baskını, koruyucu baskını, uçurum baskını, Aldebaran Harvest Festivali ve çok daha fazla içerikle yayınlandı.

Lost Ark‘ın büyük Ekim güncellemesi ‘Mystics and Mayhem‘ yayınlandı ve Inferno zorluk derecesi ile bir Legion Raid, Guard Raid ve sınırlı süreli bir Abyss Raid etkinliği dahil olmak üzere bir dizi zorlu yeni oyun sonu içeriği getirdi. Ayrıca, oyuncuların tümü sezon için görevlerle özel ödüllerin kazanılabileceği yeni Aldebaran Harvest Festivali sayesinde sonbahar şenliklerine de katılabilecek.

Amazon Games’in MMORPG pazarına girme konusundaki ikinci girişimi olan Lost Ark‘ın oldukça büyük bir oyuncu popülasyonu toplaması ve aylar sonra bile Steam listelerinin zirvesinde kalmayı başarabilmesiyle, New World’e kıyasla büyük bir başarı yakaladı. İlk olarak 2019’da Kore’de piyasaya sürülen oyun, Amazon sayesinde üç yıllık bekleyişin ardından Türkiye’de dahil olmak üzere Batı pazarına giriş yaptı.

Lost Ark: Mystics and Mayhem Güncelleme Notları

Lost Ark

Lost Ark: Mystics and Mayhem güncellemesi dün yayınlandı ve özellikle üst düzey oyuncular için özellikle zorlu içerikler getirmeye odaklandı. İlki, oyuncuların başarılı bir şekilde tamamlamak için etkinlik jetonlarını kazanmadan önce üç kapıdan geçeceği sınırlı süreli bir meydan okuma olan Mystic Abyss Raid Event olarak açıklandı. Sınırlı süreli etkinlik 26 Ekim’den 16 Kasım’a kadar sürecek.

Inferno zorluk derecesi sunan Legion Raid’in en sonuncusu, 1460 Eşya Seviyesine sahip Lost ark oyuncuları için Vykas Legion Raid olacak. Inferno zorluk seviyesi gerçekten çok zorlayıcı ancak aynı oranda ödülleri de fazlasıyla bonkör olduğu için tercih sebebi.

Mystic baskınına benzer şekilde Scale of Balance ise oyuncunun donanımını normalleştiren Book of Coordination ile birlikte geçerli olacak. Yeni Achates Trial Guardian Raid, bu ölçekleme trendini takip eden zindanlardan bir tanesi olacak ve oyuncuları Book of Coordination ile ölçeklendirecek. Bunun sonucunda, zindan tamamlandıktan sonra ve bir adet ‘Legendary Title‘ kazanabileceksiniz.

Son olarak, başlangıçta bahsettiğimiz Aldebaran Harvest Festival ise 7 Aralık’a kadar sürecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.