Lost Ark

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.7

Kullanıcı

Lost Ark’ın Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Lost Ark'ın en son fragmanı, uzun zamandır beklenen batı sürümünden önce oyunun dünyası hakkında bilgi paylaşıyor.

Lost Ark‘ta Ark, yedi parçaya bölünmüş ve yanlış ellere düşmesini önlemek için krallığın her yerine gizlenmiş gizemli bir eşya ancak, Ark’ın bölünmesi, dünyayı istila etmek için bir yarık açan iblislerin dikkatini çekti. Bu büyük istila Chain Wars isimli savaşlar başlattı ve çatışmayı durdurmanın tek yolu Ark’ın yedi parçasını bir araya getirmek.

Fragman ayrıca Lost Ark evreninin tarihini ve oyuncuların ziyaret edebileceği bazı yerleri detaylandırıyor. Videoda vurgulanan yerlerden bazıları, oyuncuların yolculuklarına başlayacakları Rethramis ve Luterra‘yı içeriyor. Daha sonra daha uzak yerleri ziyaret etmek için bir gemi kiralayabileceğimizi görüyoruz. Bunlar arasında Tortoyk ve Annika köyleri yer alıyor ve Annika, dövüş sanatları turnuvalarına ev sahipliği yapıyor.

Lost Ark Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Lost Ark

Lost Ark başlangıçta 2018’de yalnızca Kore’ye özel bir oyun olarak piyasaya sürüldü, ancak Smilegate bu yılın başlarında Batı sürümünün çıkacağını doğruladı. Yerelleştirmeyi Amazon Games Studios yürütüyor. Amazon Games başkan yardımcısı Christoph Hartmann, çıkış tarihi açıklandığında, “Smilegate’in Batı’daki ortağı olmaktan gurur duyuyoruz ve serinin hayranlarına mümkün olan en iyi oyun deneyimini sağlamak için onlarla yorulmadan çalışıyoruz.” ifadelerini kullanmıştı yapmıştı.

Lost Ark, Avrupa ve Kuzey Amerika’da 11 Şubat 2022‘de çıkacak. Oyun, Path of Exile veya Diablo gibi iyi bilinen oyunları hatırlatan, oynaması ücretsiz bir aksiyon RPG oyunu olacak. Oyunun açık dünyası, on sekiz sınıftan birini temsil eden bir karakter olarak oynamamızı sağlayan birçok farklı toprak ve ilgi çekici aktivite sunacak. Burada ayrıca toplama, işçilik veya baskın ve çiftçilik gibi MMO’lara özgü birçok mekanik de göreceğiz.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol