Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lollipop Chainsaw RePop PC Platformuna Geliyor

LOLLIPOP CHAINSAW RePOP, 2012 yılında çıkan orijinal LOLLIPOP CHAINSAW oyununun yeniden yapım sürümü olarak karşımıza çıkıyor.

Dragami Games tarafından geliştirilen ve biz oyun severlere sunulan Lollipop Chainsaw RePop için heyecan verici yeni bilgiler ortaya çıktı. Açıklanan bilgilere göre bu yapım 25 Eylül tarihinde PC platformuna geliyor ve dünya çapında çıkış yapmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz üzere oyun ilk etapta sadece Uzak Doğu’da çıkışını gerçekleştirdi ve dünya çapındaki birçok oyuncu bu oyuna erişemedi. Neyse ki bu bekleyiş sona erdi ve artık tüm kullanıcılar erişmeye hazır olacak.

LOLLIPOP CHAINSAW RePOP, 2012 yılında çıkan orijinal LOLLIPOP CHAINSAW oyununun yeniden yapım sürümü olarak karşımıza çıkıyor. Remake sürümünde orijinal hikaye herhangi bir şekilde değiştirilmeden olduğu gibi aktarılıyor. Bunun yanı sıra remake, yeni yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve ek oyun içeriklerine odaklanarak eksiksiz bir deneyim sunmayı hedefliyor. Geliştirici ekibe göre yeniden yapım sürümünde yükleme süreleri oldukça kısa olacak. Bu da oyunculara akıcı bir oyun deneyimi yaşatacak.

Lollipop Chainsaw RePop 4K’yı Destekleyecek

Oyunun PC sürümü için de çeşitli geliştirmeler yapıldığını biliyoruz. Detaylara baktığımızda çözünürlüğün 4k’ya kadar çıktığını aktarabiliyoruz. Oyunun 60 fps ve daha yüksek kare hızlarını destekleyip desteklemeyeceği ise ne yazık ki belli değil. Bu konu hakkında resmi bir açıklamanın yakın zamanda yapılması bekleniyor.

lollipop chainsaw repop 1

LOLLIPOP CHAINSAW RePOP’ta elektrikli testeremizle hızlıca aksiyona dalabiliyor ve düşmanları ortadan kaldırabiliyoruz. Yapımda kendi oyun tarzımızı dahil edebiliyor ve kombo vuruşlarla düşmanları alt edebiliyoruz. Otomatik kilitleme sistemi ile beraber düşmanlara karşı kolayca hedef alabiliyor ve otomatik saldırılar gerçekleştirebiliyoruz. Geliştirici ekip LOLLIPOP CHAINSAW RePOP için hasar efektlerini de oldukça renkli bir şekilde sunuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.