Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lollipop Chainsaw Remake 2024’e Ertelendi

Dragami Games, yeniden yapımın resmi adının Lollipop Chainsaw RePOP olacağını da onayladı.

Geliştirici Dragami Games, başlangıçta bu yıl piyasaya çıkması planlanan Lollipop Chainsaw yeniden yapımını 2024 Yazına ertelediğini duyurdu. Geliştiricilerin bu kararı almasının sebebi ise “Mümkün olan en iyi kalite deneyimi” olarak gösterildi. Ayrıca yeniden yapım, isminin sonunda Remake yerine RePoP ifadesiyle çıkış yapacak.

Lollipop Chainsaw’ın yeniden yapımı yaklaşık bir yıl önce duyurulmuştu. Oyun ilk olarak Grasshopped Manufacture tarafından geliştirildi ve 2012’de piyasaya sürüldü ancak bu proje için orijinal geliştirici projede yer almıyor. Bunun yanı sıra yaratıcı yönetmen Goichi Suda (namı diğer Suda51) veya projede yazar olarak görev yapan film yapımcısı James Gunn da projede yer almıyor.

Lollipop Chainsaw Remake Ertelendi

Lollipop Chainsaw Remake 2024'e Ertelendi

Yeniden yapımın duyurulmasından kısa bir süre sonra yapımcı Yoshimi Yasuda, bunun orijinaline sadık bir şekilde yeniden yaratılacağını ve “mümkün olduğunca yeniden düzenlemeye yakın” olacağını açıkladı. Bu yılın başlarında, Dragami Games, yeniden yapımın ana karakter Juliet için güncellenmiş karakter modelini sergilemek için yukarıdaki bir örneğini görebileceğiniz yeni çizimleri de paylaştı.

Lisede kendini bir zombi salgınının ortasında bulan amigo kız Juliet Starling’in ardından oyun, hayranlar arasında bu kadar popüler olmasını sağlayan çekiciliği, çılgınlığı ve özgünlüğü nedeniyle övüldü. Lollipop Chainsaw, kültünün dışında, ana akım medyada bir miktar etkiye sahipti. Oyun onuncu yıldönümüne yaklaşırken, yeniden yapım duyurusu ise serinin hayranlarını mutlu etti.

Duyuru için resmi bir fragman veya 2024 haricinde net bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.