Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite, İlk LoL Karakteri Jinx’i Oyuna Ekleyecek

Fortnite, The Loose Cannon olarak bilinen ilk League of Legends karakteri Jinx 'i oyuna ekleyecek.

League of Legends, Fortnite ile yeni bir işbirliğine imza attı. LoL şampiyonunu, Riot ve Netflix’in ortak çalışmasıyla birlikte dizinin ana karakterlerinden biri olarak gösterecek olan yeni animasyon dizisi Arcane dizisi çıkış yapmak üzereyken, Epic Games’in popüler oyununa da eklenecek.

Bu işbirliği ile, Riot dışı bir oyunda ilk kez bir League of Legends karakterinin yer alacak.

Jinx Fortnite

Fortnite Jinx Nasıl Satın Alınır?

Diğer oyun ve filmlerdeki pek çok karakter gibi, bu karakterin görünümü de oyun içi mağazadan satın alınabilecek. Oyuncular ayrıca Dan Dan Balyoz Kazması ile Kurmalı Maybom sırt süsü, özel bir sprey, özel bir müzik ve iki yükleme ekranı gibi diğer karakterin temasında ögeler içeren bir paket de satın alabilecek.

Ayrıca Arcane dizisi müziklerinden Oyun Parkı (Enstrümantal) lobi müziğiyle Piltover’ı kendi oyun parkınızı yapabileceksiniz.

LoL Karakteri, Fortnite’a Ne Zaman Eklenecek?

Riot Games, Epic ile sadece karakter eklemekten daha fazlası için ortaklık kurdu. League of Legends geliştiricisi, oyunlarının çoğunu Epic Games Store’a da getirecek. Riot ve Epic perşembe günü yaptığı açıklamada, Valorant, League of Legends, Teamfight Tactics ve Legends of Runeterra‘nın yakın gelecekte Epic Games Store’da mevcut olacağını duyurdu.

Epic Games Store’dan Riot’un oyunlarından herhangi birini indirmek, tüm oyunlara doğrudan erişmenizi sağlayacak Riot’un başlatıcısını da yükleyecek.

Riot’ın takım bazlı strateji oyununun ikonik karakteri Jinx, 5 Kasım TSİ 03.00‘da içerik mağazasındaki yerini alacak. Ayrıca Arcane animasyon dizi ise, 6 Kasım’da Netflix’te vizyona girecek.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol