Logitech G League of Legends Koleksiyonu Tanıtıldı

Logitech G’nin beğeni toplayan G PRO X Oyun Kulaklığı, G PRO Wireless Mouse, G PRO Mekanik Oyun Klavyesi ve G840 XL Oyun Mouse Pad'inden oluşan yeni League of Legends koleksiyonu, efsane oyunun tutkunlarına benzersiz bir deneyim sunuyor.

En sevilen oyuncu ekipmanı markalarından Logitech G, efsanevi MMO oyunu League of Legends’ın yaratıcısı Riot Games işbirliğiyle Logitech G League of Legends Koleksiyonunu tanıttı. Yeni işbirliği kapsamındaki koleksiyonda, League of Legends tescilli Hextech görünümüyle tasarlanan Logitech G PRO X Oyun Kulaklığı, G PRO Wireless Mouse, Logitech G PRO Mekanik Oyun Klavyesi ve Logitech G840 XL Oyun Mousepad’i yer alıyor.

LoL temalı Logitech G PRO X Oyun Kulaklığı, League hayranlarına ilham vermek için geliştirildi ve turnuva düzeyinde rekabete uygun tasarlandı. Espor profesyonelleriyle birlikte tasarlanan ve PRO X teknolojisine dayanan kulaklık, olağanüstü konfor ve dayanıklılık için birinci sınıf bir yapıya, üstün ses iletişimi için Blue VO!CE teknolojisine ve maksimum netlik için 7.1 surround ses sistemine sahip.

Logitech G League of Legends oyun kulaklığı

Logitech G League of Legends koleksiyonunun bir diğer ürünü olan Logitech G PRO Mekanik Oyun Klavyesi League of Legends versiyonu, düşük DPI mouse kullanımı için masa üzerinde alan yaratan, Tenkeyless bir tasarıma sahip. Dayanıklı GX Brown dokunsal anahtarlarıyla, yüksek ses çıkarmadan veya dikkat dağıtmadan, fark edilebilir bir geri bildirim sağlar. Bu klavye, programlanabilir LIGHTSYNC RGB ve yerleşik belleği ile oyuncuların turnuvalar için aydınlatma düzenini özelleştirmesine ve saklamasına olanak tanır.

Logitech G League of Legends oyun klavyesi

Logitech G ürün yelpazesine PRO Wireless Mouse League of Legends sürümünü de ekledi. Bu kablosuz mouse LIGHTSPEED teknolojisine, piksel-hassas hedefleme için bir HERO 25K sensörüne ve 50 mm tıklama dayanıklılığına sahiptir. Dört çıkarılabilir yan tuş da dahil olmak üzere 4/8 özelleştirilebilir tuşlarıyla G PRO kablosuz mouse, profesyonel düzeyde kontrol ve hassasiyet sunar.

PRO Wireless Mouse League of Legends

Logitech G G840 XL Oyun Mouse Pad, adeta oyundaki Sihirdar Vadisini masanıza getirir ve koleksiyonu birbirine bağlar. 900 mm x 400 mm ebatlarındaki ekstra geniş yapısı maksimum oyun konfigürasyonu seçeneği sunarken sabit 3 mm yükseklik sağlar.

Logitech G League of Legends koleksiyonu, 1 Kasım’dan itibaren satın alınabilecek. Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Ürünleri beğendiğiniz mi? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bekliyoruz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol