Little Nightmares’ın Devam Oyunu 2020’de Yayınlanacak!

Little Nightmares 2, 2020 yılında tüm platformlarda yayınlanacak.

İlk kez Nisan 2017’de lansmana çıkan Little Nightmares oyuncuların epey ilgisini çekmişti. 4 farklı platformda oynanan ve başarılı işlere imza atan yapımın ikincisi yakında karşımıza çıkacak. Yayıncı ekip Gamescom 2019’da Little Nightmares 2’yi duyurdu.

Tarsier Studios imzası ile geliştirilen Little Nightmares Bandai Namco tarafından PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformunda oyunculara sunulan Little Nightmares günümüzde 31.00 TL olarak satışlarına devam ediyor. Yayınlandığı dönem oyunculara hem korku yüklü sahneler hem de bulmacalarla dolu bir atmosfer sunan yapım oldukça beğenilmişti. Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım 2020 yılında Little Nightmares 2 olarak yeniden karşımıza çıkacak.

GamingBolt’un haberinden edindiğimiz detaylara göre Bandai Namco Gamescom 2019 sunumunda Little Nightmares 2’nin geliştirilme aşamasında olduğunu ifade etmiş ve 2020 yılında oyunun yine PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformuna sunulacağını belirtmiş.

Oyunun üst düzey anlatı tasarımcısı olan Dave Mervik sunum sırasında Little Nightmares 2’nin yeni bir hikâyeye sahip olacağını ve Six’e ek olarak oyunculara yeni bir karakter olan Mono’nun da sunulacağını ifade etmiş.

Oyunun tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol