Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Little Nightmares 1 Milyondan Fazla Sattı!

Little Nightmares büyük başarı yakaladı.

Yayıncı firma Bandai Namco bugün yaptığı açıklamayla başarılı platform – macera oyunu Little Nightmares’in şimdiye kadar resmi olarak 1 milyonun üzerinde orijinal kopya sattığını duyurdu. Dijital ve fiziksel (kutulu) satışlarda 1 milyon satış rakamını aşan oyunun bu başarısı bir basın bülteniyle açıklandı. Little Nightmares çıkalı yaklaşık 1.5 sene geçmişti.

little nightmares 1 milyondan fazla satti 1

Little Nightmares’ın geliştiricisi Tarsier Studios’ta CEO görevi üstlenen Andreas Johnsson da konuya dair şu açıklamaları yaptı:

İlk orijinal oyunumuzun bu denli yüksek başarı yakalamasından ötürü çok gururluyuz. Beklentilerimizin de çok üstüne çıkmayı başardık. Little Nightmares sonuçta bir bağımsız oyundu ve 1 milyon oyuncuyu geçmesi harika. Bu başarı Tarsier Studios ile Little Nightmares için bir dönüm noktası oldu. Oyunun bu noktaya gelmesi stüdyonun doğru seçimler yaptığını gösteriyor ve harika hissediyoruz.’

Little Nightmares, karanlık bir öykü anlatıyordu ve oyuncular olarak bir çocuğun korkularını yenmeye çalışıyorduk. Tamamen Tarsier Studios tarafından geliştirilen ve Bandai Namco’nun yayınladığı yapım 28 Nisan 2017’de çıkmıştı ve Unreal Engine grafik motoruyla geliştirilmişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.