Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lionel Messi ile PUBG Mobile Global Chicken Cup Heyecanı!

Dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi, 2.3 güncellemesi ile yeni mekanikler, harita güncellemeleri ve yeni içeriklerle birlikte PUBG Mobile'a katıldı.

PUBG MOBILE Global Chicken Cup etkinliği başladı. Güncelleme 2.3 ile çoklu harita güncellemesi, temalı oynanış, oyun içi aktiviteler ve yeni kozmetikler oyuna dahil edildi. Global Chicken Cup bilgileri ile birlikte tüm zamanların en iyi futbolcularından birisi olan Lionel Messi ile oyundaki futbol sezonunda birçok etkinliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu heyecan verici güncellemeleri başlatan Erangel haritası, Güncelleme 2.3 ve Global Chicken Cup’ın bir parçası olarak bir dizi değişiklik yaşayacak. Spor sezonunu kutlayan oyuna keşfedilecek sahalar ve temalı aktiviteler içeren futbol temalı yeni bir park eklenecek. Güncellemede ayrıca oyuncuların keyifle kullanacağı tematik spor ayakkabıları gibi birçok yeni kozmetik de yer alacak.

PUBG Mobile 2.3 Güncelleme Notları (Global Chicken Cup)

PUBG Mobile

Oyuncular futbol temalı sosyal etkinliklere katılarak bir sürü harika ödül kazanabilecek. Hatta oyuncular bu futbol sahalarına inebilecek ve portatif kalelere gol atarak malzeme kazanabilecek. Etkinlik aynı zamanda PUBG MOBILE’ın bugüne kadarki en destansı işbirliklerinden birini de genişletecek.

Futbol efsanesi, uluslararası yıldız ve futbol ikonu Lionel Messi’nin Global Chicken Cup Kaptanı olacağı açıklandı. Messi’nin spordaki eşsiz kariyerini kutlamak için, birden fazla harita ve oyun modunda, tümü GOAT (Great of All Time yani Tüm Zamanların En İyisi) temalı çeşitli etkinlikler yer alacak.

Futbol temalı içeriğe ek olarak, Erangel, Aftermath ve Livik haritaları da bu güncellemeyle birlikte gözle görülür değişikliklere uğrayacak. Aftermath haritası, harita değişikliklerinin yanı sıra zırhlar, ateşli silahlar, enerji sistemi ve daha fazlasının kapsamlı bir şekilde güncellenmesinin yanı sıra, maçları taze ve heyecanlı tutmayı amaçlayan yeni oyun mekanikleri ile tamamen elden geçirilecek.

Oyuncular ayrıca Livik’e eklenen ek hava efektleri gibi diğer haritalarda yapılan değişiklikleri ve optimizasyonları da görebilecek. Pubg Mobile’ı ücretsiz olarak App Store ve Google Play Store’dan indirilebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.