LEGO Jurassic World 20 Eylül’de Switch Platformuna Çıkacak!

LEGO Jurassic World'ün Switch sürümü ön siparişlere açıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2015 yılında PlayStation 4 ve Xbox One platformunda lansmana çıkan LEGO Jurassic World 4 yıl aradan sonra Nintendo Switch platformuna gelmeye hazırlanıyor. Yapılan duyuruya göre oyun 20 Eylül’de Switch platformuna çıkacakmış.

TT Games’in imzası ile geliştirilen LEGO Jurassic World 2015 yılında ilk kez lansmana çıkmıştı. O dönem Xbox One ve PlayStation 4 platformunda oynanmaya başlanan yapım oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. 4 yıl aradan sonra Nintendo Switch platformu için de duyurulan yapım, Nintendo eShop üzerinde hem sergileniyor hem de ön siparişlerde yer alıyor. 39.99 dolar fiyat etiketine sahip olan LEGO Jurassic World 20 Eylül’de Switch platformu oyuncularına sunulacak.

WB Games tarafından yayınlanacak olan yapım 2 oyuncuya kadar destek verecek. Yani oyuncular bir arkadaşlarını da oyun içerisine dahil edebilecekler. Oyunun Switch sürümü 4.7 GB gibi bir dosya boyutuna sahip olacak. Yapım diğer konsollarda yer alan tüm içerikler ile 20 Eylül’de lansmana çıkacak.

Lego temalı aksiyon macera oyunu olarak lansmana çıkacak olan yapım Switch platformunda milyonları hedefleyecek.

Oyunun çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol