Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lamborghini Araçları PUBG Mobile’a Geliyor

Popüler battle royale oyunu PUBG Mobile, ünlü spor araba üreticisi Lamborghini ile yeni iş birliğini açıkladı. Bu önemli ortaklık, efsanevi İtalyan markanın otomobillerini savaş alanına getirecek.

Dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından PUBG Mobile, efsanevi spor araba üreticisi Lamborghini ile yeni bir ortaklığa imza attı. Bugünden başlayarak 30 Nisan’a kadar devam edecek iş birliğinde oyuncular, dört özel araca erişebilecekler.

Bunlar arasında güçlü bir V12 motorla donatılmış, yarış odaklı Lamborghini Aventador SVJ; zarif ve şık, dört kapılı GT konseptine sahip Lamborghini Estoque ve bir spor arabayı SUV’un çok yönlülüğüyle birleştiren Lamborghini Super SUV Urus modelleri yer alıyor.

PUBG Mobile Lamborghini İşbirliği Başladı

pubg mobile Lamborghini

Her araç Lamborghini’nin klasik görünümü ve sınırlı sayıda PUBG Mobile görünümü olmak üzere iki farklı renkte sunulacak. Bu arabaların yanı sıra, kilidi açılabilen sürpriz bir özel araç da oyuncuların keşfetmesi için oyunda yer alacak.

Lamborghini, 1963 yılında Ferruccio Lamborghini’nin spor araba üretme vizyonuna dayalı olarak kuruldu. Uluslararası saygınlığa sahip markanın felsefesinde hala benzersiz stili ikonik, yenilikçi ve yüksek performanslı araç yelpazesiyle geliştirmek yatıyor. Bu işbirliği ile oyuncular, PUBG Mobile‘ın savaş alanlarında sınırlı bir süre için, dinamik ve heyecan verici Lamborghini modellerinden bazılarının direksiyonuna geçme şansına sahip olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.