Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Squid Game’in Yıldızı, La Casa de Papel’in Kore Versiyonunda Oynayacak

Netflix'in fenomen dizisi Squid Game'in yıldızlarından Park Hae-Soo, platformun bir başka popüler serisi La Casa de Papel'in Güney Kore versiyonunda başrol oynayacak.

Çevrimiçi dizi ve film izleme platformu Netflix‘in popüler kültüre kazandırdığı bir başka yapım olan Squid Game, varlığını çeşitli şekillerde hissettirmeye devam ediyor. Bir grup çaresiz insanın zengin olma hayaliyle bir adaya kapatıldığı ve oynadıkları ölümcül oyunlar sonucu hayatta kalan son kişi olmaya çalıştığı dizi, Netflix tarihinin en çok izlenen yapımı konumunda.

Deadline’ın haberine göre Squid Game’de Cho Sang-woo karakterini canlandıran Park Hae-Soo, İspanyol menşeili Netflix dizisi La Casa de Papel’in Güney Kore uyarlamasında Berlin karakterini oynayacak. Netflix, Kasım 2020’de yaptığı açıklamada, Alex Pina tarafından yaratılan soygun dizisinin Kore versiyonunu çekeceğini duyurmuştu. Hae-Soo, söz konusu duyurudan bu yana projeye katılan ilk isim oldu.

La Casa de Papel Güney Kore Uyarlaması Geliyor

la casa de papel güney kore versiyonu

La Casa de Papel’in Güney Kore uyarlamasını The Guest, Voice ve Black gibi dizileri yöneten ve fantastik suç türündeki çalışmaları ile tanınan Kim Hong-sun yönetecek. Senaryoyu ise Netflix orijinal dizisi My Holo Love’un yazarı Ryu Yong-jae ve ekibi kaleme alacak.

Bu arada La Casa de Papel 5. sezon 2. kısım 3 Aralık’ta yayınlanacak ve efsane dizi son beş bölümüyle birlikte izleyenlerine veda edecek. Fakat ufukta La Casa de Papel evrenine dayanan yeni diziler var. Netflix tarafından yapılan açıklamada, İspanyol dizisinin ana karakterlerinden biri olan Berlin’e dayanan yeni bir dizinin 2023 yılında yayınlanacağı duyuruldu.

La Casa de Papel 5. Sezon 2. Kısım Fragmanı:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.