La casa de papel’in Büyük Finalinden Resmi Fragman Yayınlandı

Netflix, heyecanla beklenen La casa de papel 5. Sezon 2. Kısım'dan yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Heyecanla beklenen La casa de papel finali yaklaşıyor. Dijital yayın platformu Netflix, beşinci sezon ikinci kısımdan bir tanıtım fragmanı paylaştı. Beş bölümden oluşan La casa de papel 5. Sezon 2. Kısım, aralık ayında yayınlanacak.

Bundan sonrası diziyi henüz izlemeyen okuyucularımız için spoiler olabilir, uyaralım. Son sezonun ilk kısmında Sierra, uzun takipler sonucu Profesör’ün yaşadığı yeri bulmuştu. Bir önceki sezonda polisler tarafından yakalanan Lizbon ise akıllara durgunluk veren bir operasyon ile Merkez Bankası’na dönmeyi başarmıştı.

La casa de papel 5. Sezon ile Maceraya Son Noktayı Koyacak

la casa de papel 5

Fragmanda Profesör, “Son birkaç saat içinde çok önemli insanları kaybettim ve bu soygun için başka kimsenin ölmesine izin vermeyeceğim” ifadeleriyle ekibini rahatlatmaya çalışıyor. Tokyo’nun ölümünün ardından düşman, İspanya Merkez Bankası’nın içindeki ekip için her zamankinden daha tehlikelidir.

Dünyanın dört bir yanındaki insanları beş sezon boyunca ekranlara kilitleyen La casa de papel, son beş bölüm ile macerasına son noktayı koymaya hazırlanıyor. Sevilen Netflix dizisinin yıldızları arasında Álvaro Morte (Profesör), Úrsula Corberó (Tokyo), Itziar Ituño (Lizbon), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Stockholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogotá), Luka Peros (Marsilya), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Albay Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Müfettiş Sierra) ve José Manuel Poga (Gandía) yer alıyor.

La casa de papel 5. Sezon 2. Kısım, 3 Aralık‘ta yayınlanacak. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri tanıtım fragmanı ile başbaşa bırakalım.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol