Kunai 6 Şubat’ta PC Ve Nintendo Switch’e Gelecek!

Kunai'nin çıkış tarihi nihayet belli oldu.

Geçtiğimiz yıldan bu yana PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformu için geliştirilmeye devam edilen Kunai 6 Şubat’ta Nintendo Switch ve PC oyuncuları için lansmana çıkacak. Oyun konsollara ne zaman gelecek bilinmiyor.

TurtleBlaze tarafından geliştirilmeye devam edilen Kunai tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak. Aksiyon ve macera oyunu olarak hem konsol hem de bilgisayar platformunda oynanacak olan yapım ilk etapta bilgisayar ve Switch platformu oyuncularına sunulacakmış. Aylardır Steam üzerinde yer alan yapım bugün çıkış tarihi ile gündeme geldi.

VGChartz’ın haberi ile edindiğimiz yeni bilgilere göre Kunai 6 Şubat’ta PC ve Nintendo Switch platformu oyuncularına tam sürüm olarak sunulacakmış. Oyunun Steam sayfası üzerinde de ilan edilen çıkış tarihi sabırsızlıkla beklenirken oyunun PlayStation 4’e  ve Xbox One platformuna ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.

Yapım sadece İngilizce dil desteğine sahip olarak yayınlanacak. Oyunun 6 Şubat’ta lansmana çıkması ile fiyat etiketi de belli olacak. Steam üzerinde yer alan detaylara göre 14 Ocak yani dün akşam yayınlanan yeni bir fragman ile oyunun çıkış tarihi duyurulmuş.

Yapım ilerleyen aylarda da PS4 ve X1’a gelecek.

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: Intel i5+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750 or better
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol