Konami eFootball 2022 İlk Güncellemesi Ertelendi

PES oyununun yeni ismi olan eFootball 2022 oyunu kısa bir süre önce yayınlanmıştı. Oyunun sorunlarını düzeltecek olan güncelleme hakkında kötü bir haber geldi.

Futbol severlerin yakından tanıdığı Pro Evolution Soccer ya da PES serisi kısa bir süre önce eFootball ismini almıştı. Oynaması ücretsiz olan eFootball 2022 oyunu 30 Eylül tarihinde indirmeye sunulmuştu.

İndirmeye sunulduğu günden itibaren oyuncuların eleştirilerinin odağında olan oyunun bu sorunlarını çözecek olan güncellemenin kısa süre içinde çıkacağı açıklanmıştı. Konami eFootball 2022 ilk güncellemesinin ertelendiğini açıkladı.

Konami eFootball 2022 İlk Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Resmi Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Konami eFootball 2022 ilk güncellemesinin çıkış tarihi ile ilgili önemli bir duyuru yaptı. Konami açıklamasında “Gecikme ve neden olduğumuz rahatsızlıktan dolayı bütün içtenliğimizle özür dileriz.” sözlerine yer verildi. Konami güncelleme tarihi ile ilgili bir açıklama yapmamış olsa da güncellemenin ne zaman çıkacağının kısa süre içinde duyurulması bekleniyor.

Konami eFootball 2022 İlk Güncellemesi

eFootball 2022 oyununda yaşanan sorunlardan dolayı bir kez daha özür dileyen Konami, oyuna gelecek olan 0.9.1 güncellemesi ile oyunun hangi hatalarının çözüleceğini ise şimdilik belirtmedi.

Başarılı oyun stüdyosu olan Konami oyunun çıkışından önce oyuna yeni güncellemelerin geleceğini ve oyun grafiklerinin sürekli olarak en iyi hale getirileceğini açıklamıştı. Daha önce 2021 Sonbahar aylarında geleceği açıklanan güncellemenin 2022 yılı başlarında duyurulması bekleniyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol