Kojima’dan Önemli Girişim: Death Stranding Dizi Mi Oluyor?

Death Stranding'in geliştiricisi Kojima Productions, müzik, TV ve film projelerine odaklanan yeni bir bölüm kurdu.

Son yılların en başarılı oyunlarından Death Stranding‘in arkasındaki geliştirici stüdyo Kojima Productions, tamamen film, dizi ve müzik alanında faaliyet gösterecek yeni bir bölüm kurdu. Los Angeles, California merkezli yeni bölüm, oyun stüdyosunun oyunlarını diğer popüler kültür alanlarına uyarlayacak. Böylece olası bir Death Stranding dizisi için ilk adım atılmış oldu.

Yeni ekibe, PlayStation’da baş hukuk görevlisi ve ticari işlerden sorumlu başkan yardımcısı da dahil olmak üzere çeşitli pozisyonlarda yaklaşık 28 yıl çalışan Riley Russell liderlik edecek. Gamesindustry.biz’in haberine göre Russell, “Kojima Productions’ta şu anda geliştirilmekte olan oyunların bilinirliğini genişletme ve onları popüler kültürümüzün daha fazla parçası haline getirme hedefimiz var. Gerçekten heyecanlıyız ve tüm eğlence endüstrilerinde en yetenekli isimlerle çalışmayı dört gözle bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Death Stranding Dizisi Gelir Mi?

death stranding dizi

Kojima Productions’ın iş geliştirme müdürü Yoshiko Fukuda ise “Sürekli değişen hikaye anlatımı dünyasında hayranlarımızı eğlendirmek ve onlara değer sunmak için yeni yollar bulmak çok önemli. Yaratıcı anlatılarımız video oyunlarının ötesinde. Hayranlarımızın iletişim kurmaları ve kendilerini bu alanlara kaptırmaları için yollar açıyoruz” dedi.

Ekibin öncelik olarak hangi projeler üzerinde çalışacağı henüz belli değil, ancak gelecekte bir Death Stranding dizisi görebileceğimizi hayal etmek bile gerçekten çok heyecan verici.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol