Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Koei Tecmo, 2022 İçin İddialı Açıklamalarda Bulundu

Koei Tecmo, 2022 yılında şirketin 'tam gücünü' göreceğimizi söyledi.

Bu yıl, geliştirme veya yayınlama yoluyla çeşitli yayınların arkasında olan Koei Tecmo için harika bir yıldı ancak stüdyo 2022’ye daha da iyi olmak için hazırlanıyor. Şirketin sözcülerinden birisi önümüzdeki sene için gerçekten iddialı sözler söyledi.

İlk olarak Twinfinite tarafından bildirilen ve çevrilen Japon web sitesi 4Gamer, Koei Tecmo dahil olmak üzere yerel oyun geliştiricileri için 2022 planları hakkında bir makale yayınladı. Şirketin eğlence bölümü genel müdürü Yosuki Hayashi, stüdyonun 2022’de yıllardır üzerinde çalışılan birkaç oyunu ortaya çıkaracağını ve bu oyunların “şirketin geleceğinin önünü açacağını” söyledi.

2022 Yılı Koei Tecmo İçin Dolu Dolu Geçecek

Koei Tecmo

Hayashi, “mevcut Koei Tecmo’nun tam gücünün” 2022’de gösterileceğini ve stüdyo tarafından geliştirilen birkaç oyunun çıkış yapacağını söyledi. Çıkacak oyunlara gelirsek, Team Ninja direktörü Fumihiko Yasuda, hayranların Three Kingdom döneminde geçen bir aksiyon oyunu ve kendisinin yönettiği başka bir oyun gibi gelecekteki oyunları dört gözle bekleyebileceklerini söyledi.

Son olarak Fatal Frame yapımcısı Yosuke Kikuchi, Twinfinite’in çevirisine göre 2022’de “ekibinin daha önce hiç yapmadıkları bir şeyin geliştirilmesine meydan okuyacağını” ve resmi olarak duyurulmasından çok uzun zaman önce olsa da stüdyonun başlamak için heyecanlı. Belki de 2022, konsollara ve PC’ye yeni bir Nioh oyunu, hatta belki de sonuncusu 2015’te piyasaya sürüldüğünden beri yeni bir Fatal Frame getirecek. Şirketin yeni oyunlarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.