Knockout City

MMORPG
Takip Et
8

Çok iyi

7.7

Kullanıcı

Knockout City 3. Sezon Tanıtıldı: H@CKeD

Knockout City'nin 3. Sezonu "H@CKeD", oyunculara yeni hapishane haritası, ekipleri kişiselleştirmek için daha fazla yol, yeni etkinlikler ve yüksek teknolojili kıyafetler getirecek.

Knockout City 3. Sezon yayınlanmak üzere ve beraberinde yeni bir hapishane haritası, daha fazla etkinlik, karakterinizi kişiselleştirmenin yeni yolları ve toplanacak yüksek teknolojili kıyafetler getirecek. Bu yıl 21 Mayıs’da EA Originals programı kapsamında yayınlanan Knockout City, geliştirici Velan Studio’un ilginç bir çalışması.

Oyunu, Game Pass ve EA Play aracılığıyla hiçbir ek ücret ödemeden oynayabileceğinizi de belirtelim.

Knockout City, yeni haritaların, etkinliklerin ve oyun öğelerinin eklendiği Sezonlar biçiminde çok sayıda büyük içerik güncellemesi gördü. Mevcut sezon, “Fight at the Movies!” beraberinde yeni bir holografik sahne haritası, Soda Ball ve sinema temalı kıyafetler getirmişti. Son zamanlarda eklenen bir diğer etkinlik de, sınırlı bir süre için oyuna yeni bir mod ekleyen ve her oyuncuya yeniden doğduklarında rastgele bir süper güç veren Knockout City’s Heroes etkinliğiydi.

Knockout City 3. Sezon

Knockout City 3. Sezon Neler Sunacak?

Şimdi, yeni duyurulan sezon Knockout City 3. Sezon: H@CKeD“de, şehir Z3R0 adlı gizemli bir varlık tarafından ele geçiriliyor, oyuncuları Knockout City’nin yeni haritası Lockdown Throwdown‘a getiriyor. Bu sezon, Z3R0’nun hacker estetiğiyle uyumlu, teknolojiyle aşılanmış birkaç kıyafeti sergileyen, oyuncuların kilidini açabileceği yüksek teknolojili görünümler sunuyor.

Oyuncuların görünüşlerini daha da değiştirmeleri için yeni karakter özelleştirme seçenekleri de mevcut olacak, motosikletler yeni bir mürettebat aracı türü olarak eklenecek ve maç giriş sinematiği sırasında benzersiz sesler çıkaran çeşitli karakter boynuzları eklenecek.

Mirror’s Edge ile İşbirliği

Knockout City 3. Sezon H@CKeD‘in fragmanının sonunda, popüler EA klasiği Mirror’s Edge ile bir işbirliğini ortaya çıkaran bir duyuru daha yapıldı. Bu geçit, Faith’in ikonik koşucu kıyafetini Knockout City’nin yeni sezonunda bir özelleştirme ögesi olarak eklenecek ancak şu an itibariyle oyuncuların kıyafetleri nasıl kendileri için alabilecekleri açıklanmadı.

Fragmandaki bir başka açıklamada, Knockout City, sezon boyunca oynamanın kilidini açan ücretsiz ve premium ödüller içeren ve geçişi satın alanlara daha fazla ödül verilen Brawler Pass biçiminde kendi sezonluk geçiş sistemini alacak.

Yeni para kazanma modelinin başarısında ve kabul edilmesinde kuşkusuz önemli bir faktör olacak olan bu geçişin ne kadara mal olacağı henüz açıklanmadı. Oyuncular geçiş için para ödesin ya da ödemesin, görünüşe göre Knockout City’nin H@CKeD sezonunda ödül kazanmanın öncekilerden daha fazla yolu olacak.

Knockout City’nin 3. Sezonu; 5 Ekim’de başlayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol