Knockout City

MMORPG
Takip Et
8

Çok iyi

7.7

Kullanıcı

Knockout City Sezon 2: Fight at the Movies Duyuruldu

Knockout City'nin ikinci sezonu EA Play Live 2021 sırasında duyuruldu. Diğer şeylerin yanı sıra oyuna yeni bir harita ve birkaç ek öge ekleyecek.

EA Play Live 2021 sunumu yalnızca gelecek oyunlarla sınırlı değildi. Halihazırda piyasaya sürülen oyunların geleceği hakkında birçok bilgi de ortaya çıktı. Velan’ın bu yıl mayıs ayında piyasaya sürdüğü çevrimiçi aksiyon oyunu Knockout City‘nin ikinci sezonunun duyurusu bu kategoriye girdi.

Fight at the Movies adını taşıyan 2. Sezon, bu yıl 27 Temmuz‘da başlayacak ve Holowood Drive-in adlı yeni bir haritayı tanıtacak. Adından da anlaşılacağı gibi, filmlerden ilham alındı ve bir korku filminden bir katedralden romantik komedilerdeki bir aşıklar köprüsüne kadar çeşitli konumlar sunacak ve set, oyun ilerledikçe şekil değiştirecek.

Knockout City

Knockout City 2. Sezon Detayları

Oyunda bulunan topların listesi, düşmanların ekranını yapışkan bir sıvıyla kaplayacak ve görünürlüğü sınırlayacak olan Soda Ball adlı yeni bir varyantla zenginleştirilecek. Ayrıca Dream Factory’nin tarihinden ilham alan yeni ögeler de olacak. İkinci sezonun başlamasıyla birlikte yeni bir çevrimiçi lig de başlatılacak.

Knockout City, bu yıl 21 Mayıs’ta piyasaya sürüldü. Oyun, PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch’te yayınlandı. PC sürümü Origin ve Steam‘de mevcut. Oyun, geriye dönük uyumluluk sayesinde PS5 ve Xbox Series X/S sahipleri tarafından da oynanabilmekte. Oyunun, farklı donanım platformlarının sahiplerinin birlikte oynamasına olanak tanıyan çapraz oyun sunduğunu da belirtelim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol