Knight Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.2

Kullanıcı

Knight Online’ın İkinci Parti Turnuvası Duyuruldu!

Knight Online'ın yeni turnuvası duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

İlk kez 2002 yılında oyuncuların karşısına çıkan ve  MMORPG denince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Knight Online, 2018’in İkinci Parti Turnuvası oyuncuların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor.

blank

Tüm dünyada milyonlarca oyuncu tarafından adeta bir tutkuyla oynanan Knight Online, 13 yılı aşkın süredir ülkemiz oyuncuları tarafından büyük bir ilgiyle oynanıyor. Yılların eskitemediği MMORPG oyunlarından birisi olan yapım, NTT Game tarafından yayınlanıyor. NTT Game bugün yaptığı duyuruda 2018 yılı içerisindeki 2. Parti Turnuvası için oyuncu kayıtlarının alınmaya başlandığını duyurdu. Şampiyonluk yolunda ter dökecek olan birbirinden yetenekli takımlar, bizlere rekabet dolu maçlar sunacak.

2018 yılı içerisindeki 2. Parti Turnuvasının kayıtları 18 Haziran itibari ile oyunculara açıldı. 29 Haziran’a kadar devam edecek olan kayıtlar, oyuncuların da yoğun ilgisiyle karşı karşıya kaldı. Unutmadan belirtelim, NTT Game forumdan yaptığı açıklama ile turnuvadaki takım sayısının 64 ile sınırlı olacağını belirtti. Turnuvaya başvuru yapan takımların 64’den fazla olması halinde, hangi takım daha önce başvurmuşsa o takımın turnuvada ter dökeceği bilgisi verildi. Oyuncuların hızlı bir şekilde turnuvaya kayıt yaptırmaları onların lehine olacaktır.

Turnuvaya başvurmak isteye takımlarda 8 As ve 3 Yedek oyuncu bulunması gerekiyor. Turnuvada yedek oyuncuların kimler olduğunun belirtilmesine gerek duyulmuyor.

2018’in 2. Parti Turnuvasının eşleşmeleri 9 Temmuz tarihinde NTT Game’in Twitch kanalı üzerinden canlı olarak belirlenecek.

Turnuvanın ilk mücadelesi 15 Temmuz’da yapılacak. 2. Tur, çeyrek final mücadeleleri ve sonraki aşamalar ise 22 Temmuz’da belli olacak.

Turnuvaya başvurmak isteyen oyuncular, buradan şartlara göz atabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol