Knight Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.2

Kullanıcı

Knight Online Klan Turnuvası İçin Geri Sayım Başladı

Knight Online oyuncularının dört gözle beklediği Klan Turnuvası 2017 için tarih verildi. 16 ayrı klanın mücadele edeceği turnuva önümüzdeki hafta başlıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

NTTGame tarafından yayınlanan Knight Online’da Klan Turnuvası için geri sayım başladı. Bugüne dek NTTGame tarafından düzenlenen Knight Online turnuvalarında hep teşvik edici ödül havuzları oluştuğu düşünülürse, önümüzdeki günlerde nefes kesen bir mücadeleye şahit olacağımızı tahmin etmek hiç zor olmaz. 2017 Knight Online Klan Turnuvası kapsamında, toplamda 16 klan kıyasıya mücadele edecek. Turnuva kayıtları 17 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak. Mücadeleler ise 6 – 13 – 20 Ağustos 2017 tarihleri boyunca düzenlenecek.

Turnuva kayıtları 17 – 23 Temmuz tarihleri boyunca devam edecek. Kura sistemi ile turnuvaya katılacak klanlar seçilecek. Kuralar 31 Temmuz 2017 tarihinde çekilecek. Kuralar sonucunda belli olan 16 klan, 4’erli gruplara ayrılarak mücadele için hazırlanmaya başlayacak.

Turnuvada yer almaya hak kazanan bütün klanlar, 6 ve 13 Ağustos tarihlerinde kendi gruplarında yer alan öteki klanlar ile mücadele edecek. Her bir klan, grubunda yer alan rakipleri ile 2’şer defa karşı karşıya gelecek. Grup aşaması sona erdiğinde, ilk 2’de yer alan klanlar, Çeyrek Finale çıkma şansı elde edecek.

Çeyrek Final, Yarı Final ve Final mücadeleleri, 20 Ağustos 2017 tarihinde aynı gün içinde oynanacak. Büyük Final sonucunda, 2017 Knight Online Klan Turnuvası Şampiyonu belli olacak.

Knight Online GM Ekibi tarafından yapılan kısa açıklamada yer alan bilgilere bakılırsa, turnuva boyunca sergilenecek bütün mücadeleler NTTGame Resmi Twitch.tv hesabı üzerinden yayınlanacak. Yayınlar sırasında izleyicilerin ve Knight Online oyuncularının katılacağı etkinlikler düzenlenecek. Bu etkinliklerde binlerce Npoints ve Knights Cash kazanma şansınız olacak.

Turnuvanın kazananlarına dağıtılacak ödüller GM ekibi tarafından henüz açıklanmadı. Önümüzdeki günlerde ödüller hakkında açıklama yapılacak. Geçtiğimiz dönemler dağıtılan ödüllerden daha azını dağıtmayacaklarını açıkladılar.

Buraya tıklayarak oyunun resmi forumu üzerinde açılan 2017 Knight Online Klan Turnuvası konusunu görüntüleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol