Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kit Harington, Jon Snow Dizisi Hakkında Konuştu

Game of Thrones'ta canlandırdığı Jon Snow rolüyle adını duyuran Kit Harington, ikonik karaktere çekilecek spin-off dizisiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

2019’da final yapan Game of Thrones’ta sekiz sezon boyunca Jon Snow karakterini canlandıran İngiliz aktör Kit Harington, ikonik evrendeki yolculuğuna devam etmeye hazırlanıyor. Bu yılın başlarında Got’un doğrudan devamı niteliğinde olacak bir Jon Snow dizisinin çekileceği bildirildi. Daha sonra Game of Thrones yazarı George R.R. Martin’den gelen doğrulama ile projenin geliştirme aşamasında olduğunu öğrendik.

Hafta sonu Los Angeles’ta düzenlenen Game of Thrones etkinliğine katılan Harington’a Jon Snow spin off‘u hakkında sorular soruldu. Ünlü oyuncu, dizinin gelişimi hakkında fazla bir şey söyleyemese de, Jon Snow’un dizinin finalindeki ruh hali ve Daenerys’i öldürdükten sonra neler yaşayabileceğinden bahsetti. Harington, “Dizinin sonunda onu o hücrede bulduğumuzda, kafasının kesilmesine hazırlanıyordu. Bunu gerçekten istiyor. O bitti. Duvar’a gitmesi ona en büyük hediye ve aynı zamanda en büyük lanet” dedi.

Jon Snow Dizisi Finalin Sonrasında Geçecek

jon snow dizisi

Projeden doğrudan bahsetmeden sözlerine devam eden İngiliz aktör, “Bütün bu geçmişle oraya geri dönmeli ve hayatını Dany’yi nasıl öldürdüğünü ve Ygritte’in kollarında ölmesini düşünerek yaşamalı. Olly’yi astı ve hayatını tüm bu travmayı düşünerek geçirdi ve bu ilginç” şeklinde konuştu. Jon Snow’un Game of Thrones finalinde bıraktığımız yerde olduğunu belirten Harington, “O, kesinlikle iyi değil” ifadelerini kullandı.

Bu yılın başlarında George R.R. Martin, ikonik karakterin hikayesine yeni bir seride devam etme fikrinin Harington’dan geldiğini söylemişti. Amerikalı yazar, kişisel blogunda kaleme aldığı yazıda “Evet, fikri bize Kit Harrington getirdi. Size yazarların/yönetmenlerin adlarını söyleyemem, çünkü henüz yayınlanmak üzere onaylanmadı… ama Kit onları da bir araya getirdi ve gerçekten müthişler” demişti.

Jon Snow spin off‘u hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. O zamana kadar en iyi Game of Thrones benzeri diziler listemize göz atabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.