Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Jon Snow Dizisi Yolda: Game of Thrones’un Sonrasında Geçecek

HBO, Game of Thrones'un ikonik karakterlerinden Jon Snow'a dayanan yeni bir spin-off serisi geliştirmeyi planlıyor.

Her anı epik tam sekiz sezonun ardından 2019 yılında ekranlara veda eden Game of Thrones, aynı evrene dayanan spin-off serileriyle macerasını devam ettirmeye hazırlanıyor. Daha önce sık sık paylaştığımız gibi bu dizilerin ilki Targaryen hanedanına odaklanan House of the Dragon olacak. The Hollywood Reporter (THR) tarafından aktarılan bilgilere göre Jon Snow dizisi de yolda!

İngiliz aktör Kit Harington‘ın canlandırdığı ikonik karakter, serüvenine kendi serisi ile devam edecek. Fakat bu dizi, HBO’nun Game of Thrones evrenini genişletmek için geliştirdiği önceki projelerinden farklı olarak bir prequel olmayacak. Yani ana diziden önceki olayları konu almayacak. Game of Thrones’un sekizinci sezonundan sonra geçeceği bildirilen spin-off, ikonik hikayeye yeni sayfalar ekleyecek.

Kit Harington, Jon Snow Dizisi ile Geri Dönebilir

jon snow dizisi

THR’nin haberinde, Harington’ın Jon Snow dizisi ile karaktere geri dönmeye sıcak baktığı belirtiliyor. Seri ayrıca Arya Stark (Maisie Williams), Sansa Stark (Sophie Turner) ve Brienne of Tarth (Gwendoline Christie) gibi GoT evreninde hayatta kalan diğer karakterlerin yeniden ortaya çıkmasına da kapı aralayabilir. Projenin gerçekten hayata geçirilip geçirilmeyeceği veya ne zaman yayınlanacağı gibi bilgiler ise henüz muğlak.

HBO, Game of Thrones finalinin ardından aynı evrene dayanan çeşitli yan diziler üzerinde çalışıyor. Yukarıda da bahsettiğim gibi bu projelerin ilki olan House of the Dragon, orijinal serideki olaylardan yaklaşık 200 yıl önce geçen ve Targaryen Hanedanı‘nın çalkantılı bir dönemi anlatan bir prequel (ön bölüm) olarak karşımıza çıkacak. HBO Max platformunda yayınlanacak olan dizi, 21 Ağustos’ta gösterime girecek.

House of the Dragon Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.