Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kingdom Come Deliverance Multiplayer Modu Geliştiriliyor

Kingdom Come Deliverance'a beklenen mod gelecek mi?

Görünüşe göre başarılı açık dünya RPG oyunu Kingdom Come Deliverance’ın ilk multiplayer modu geliştirme sürecinde. Şu anda Kingdom Come Deliverance için çoklu oyuncu modu geliştiren ekibin ne durumda olduğunu bilmiyoruz. Hatta bu modun gerçekten tamamlanıp dağıtılacağı konusunda da emin değiliz. Buna rağmen ekip tarafından oyuncu senkronizasyonuna dair bir prototip sürüm videosu yayınlandı.

kingdom come deliverance multiplayer modu gelistiriliyor 1

Bilindiği gibi Kingdom Come Deliverance oyunu şu anda herhangi bir modlama aracı sunmuyor. Buna rağmen 2018 yılının Mayıs ayında oyunu geliştiren ekip Warhorse Studios oyuna 2019 yılında modlama desteğinin geleceğini duyurmuştu. Şimdiye kadar olası Kingdom Come Deliverance modlama araçları hakkında ise başka bir açıklama yapılmadı.

Aynı zamanda mod yapımcılarının Kingdom Come Deliverance multiplayer modunu tamamlayacağının da bir garantisi bulunmuyor. Özellikle Kingdom Come Deliverance gibi single player odaklı bir oyuna multiplayer özellikleri entegre etmek hiç de kolay bir şey değil.

Fakat en azından şimdi bir ümit var ve aşağıdaki videoyu izlediğiniz zaman siz de Kingdom Come Deliverance multiplayer modunda önemli gelişme kaydedildiğini göreceksiniz. İyi seyirler!

(ON HOLD) Horse Sync | Kingdom Come: Deliverance MP

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.