Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

King Arthur: Knight’s Tale’in Devasa Ek Paketi Tanıtıldı

NeocoreGames, King Arthur: Knight's Tale için Legion IX adı verilen bir genişleme paketini duyurdu. Paket, 2024 yılında oyuncularla buluşacak.

Geçen senenin en büyük sürprizlerinden birisi olan King Arthur: Knight’s Tale, taktiksel rol yapma ve sıra tabanlı strateji türlerinin sevenlerini memnun etmeyi başarmıştı. NeocoreGames, oyuncuları biz kez daha oyunun evreni olan Avalon adasına dönmeye davet etti. Oyun için oldukça devasa bir genişletme paketi duyuran ekip, fazlasıyla karanlık bir fragman da yayımladı.

Legion IX isimli genişletme paketi 2024 yılının ilk aylarında yayımlanacak ancak paketin kesin çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Yeni içerik, baş komutanlarıyla birlikte ölümden geri dönen askerlerden oluşan Roma Dokuzuncu Lejyonunu oyuna dahil edecek. Ordu, Avalon’a ulaşmanın bir yolunu bulacak ve adayı işgal etmeye başlayacak.

King Arthur: Knight’s Tale DLC’si Duyuruldu

King Arthur: Knight's Tale'in Devasa Ek Paketi Tanıtıldı

Oyuncular bu Roma seferini Dokuzuncu Lejyon’u komuta ederek deneyimleyebilecek. Ayrıca oyunda yeni düello mekaniği, kahramanlar ve düşmanlar da yer alacak. Bunun yanı sıra Gölün Hanımı’nın gizlediği sırlar da ortaya çıkacak. Henüz ek paketin Steam sayfası açılmadığı için bilgilerimiz bu kadarla sınırlı. Ana oyunun Steam’de 44.99 USD olduğunu da belirtelim.

King Arthur: Knight’s Tale‘in 26 Nisan 2022’de PC için çıkış yaptığını hatırlatalım. Oyun aynı zamanda 22 Şubat 2024’te PlayStation 5 ve Xbox Series X/S gibi mevcut nesil konsollarda da çıkış yapacak. Oyunun 34 inceleme 76/100 Metacritic puanına sahip olduğunu ve Steam’deki 5.000 kullanıcı incelemesinden yüzde 84’ünün olumlu olduğunu da söyleyelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.