Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kerbal Space Program 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Kerbal Space Program 2 erken erişim lansman tarihi Şubat 2023 olarak belirlendi.

Gerçek hayattaki birçok uzay görevi gibi, Kerbal Space Program 2 de uzun bir dizi erteleme ile karşı karşıya kaldı ancak oyunun çıkış tarihi nihayet belli oldu. Uzay simülasyonu oyunu 24 Şubat 2023‘te erkem erişim olarak Steam‘de yayınlanacak ve geliştirici Intercept Games, erken erişim süreci boyunca oyuna sürekli olarak büyük güncellemeler sağlayacak.

Kreatif direktör Nate Simpson, erken erişim sürecinin lansmanını duyuran yeni bir tanıtım videosunda, “Oyunun erken erişim için hazır olduğunu söyleyebilmemin en iyi yolu, oynamayı bir türlü bırakamamamız oldu. Herkesin boş zamanlarında yaptığı tüm kreasyonları takip etmek için yeni bir dahili Slack kanalı kurmak zorunda kaldık.” ifadelerini kullandı.

Kerbal Space Program 2 Sürekli Güncellenecek

Kerbal Space Program 2

Kerbal Space Program 2, orijinalin roket yapımı ve uzay araştırmalarının birçok temel özelliğini korurken ölçek, yalnızca yıldızlararası seyahate değil, aynı zamanda uzay aracı ve diğer araçlardaki parçaları ve ayarları yaratıcı bir şekilde ayarlamak için çok daha fazla özgürlüğe izin vermek için büyük ölçüde artırıldı. Yani oyunun boyutu ilk oyuna kıyasla fazlasıyla büyüdü.

Kreatif direktör Nate Simpson, oyunun her zaman deneme yanılma ile ilgili olması nedeniyle Erken Erişim’in Kerbal Space Program 2 için ideal bir seçim olduğunu belirtti. Bununla birlikte geliştirici Intercept, oyuncuların erken erişim süresince Kerbal Space Program 2’ye büyük eklemeler ve geliştirmeler bekleyebileceğini söyledi. Simpson’a göre temel fikir, yol boyunca her adımda topluluk onayı ile sağlam bir temel oluşturmak.

24 Şubat’ta erken erişim süreci başladığında, Kerbal Space Program 2’yi 50 dolar karşılığında (Türkiye fiyatı henüz belli değil) karşılığında Steam’de, Epic Games Store’da veya doğrudan yayıncı Private Division’dan DRM’siz satın alabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.