Keanu Reeves, Marvel Evrenine Katılmaktan Onur Duyacağını Söyledi

Yakın zaman sonra Matrix 4 ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Keanu Reeves, Marvel Sinematik Evreni'ne (MCU) katılıp katılmayacağı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Kariyeri boyunca farklı türde pek çok filmde oynayan Keanu Reeves, hiç şüphe yok ki Hollywood’un en özel aktörleri arasında yer alıyor. Matrix 4’ün yıldızına kısa süre önce Esquire ile yaptığı bir röportajda Marvel Sinematik Evreni‘ne (MCU) katılıp katılmayacağı soruldu.

Marvel hayranlarını heyecanlandıracak türden bir cevap veren Revees, “Bu benim için büyük bir bir onur olurdu. Gerçekten harika yönetmenler ve yaratıcılar var. Hiç kimsenin cesaret edemeyeceği bir şeyi yapıyorlar. Kapsamı, hırsı ve üretimi bu anlamda çok özel. Bunun bir parçası olmak harika olurdu” ifadelerini kullandı.

Keanu Reeves Marvel Birlikteliği Gerçekten Olur Mu?

Keanu Reeves Marvel

Bu yılın başlarında, Marvel Entertainment‘ın resmi Twitter hesabının önce Reeves’e mutlu yıllar dilemesi, ardından söz konusu tweet’i hızlı bir şekilde kaldırması, ünlü aktörün MCU’ya katılacağına dair söylentileri artırmıştı. Marvel hayranları şimdiden Revees’i hangi Marvel kahramanı olarak görmek istedikleri hakkında yorum yapmaya başladı. Kimisi Johnny Blaze/Ghost Rider derken, kimisi de Beyonder yakıştırmasını yaptı.

Keanu Reeves, Matrix Resurrections‘ta bir kez daha Neo karakterini canlandıracak. Onunla beraber geri dönen isimler arasında Carrie-Anne Moss, Lambert Wilson, Jada Pinkett-Smith ve Daniel Bernhardt da bulunuyor. Matrix 4 fragmanı, kahramanımızın Thomas Anderson personası altında yaşadığını, yeni bir simülasyona sıkıştığını ve gerçekte kim olduğunu unutmuş bir hale yaşadığını göstermişti. Fakat Neo, kayıp kimliğini geri kazanacak ve bir kez daha makinelere baş kaldıracak.

Dilerseniz, Marvel filmlerinin izleme sırasını ele aldığımız kılavuzumuza göz atabilirsiniz. Ayrıca 2021’den 2023’e kadar vizyona girmesi planlanan tüm MCU filmlerine de buradan ulaşabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol