Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Keanu Reeves, Devil in the White City’de Rol Alacak!

Keanu Reeves'in rol aldığı dizide, Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio yönetici yapımcılar olacak.

Hulu, Keanu Reeves’in başrolde olacağı ve Martin Scorsese ile Leonardo DiCaprio’nun yürütücü yapımcılığını üstleneceği Devil in the White City’nin sınırlı bir seri uyarlamasını açıkladı. Dizi, bugün Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nin yaz turunda haberi duyurdu. Daha önce bu bilgiyi sizlere vermiştik ancak bugün resmi olarak onaylanmış oldu.

Erik Larson’ın Şikago’daki 1893 Dünya Fuarı hakkında aynı adlı kitabına dayanan dizi, on yıldan fazla bir süredir sayısız stüdyo tarafından yapılan anlaşmalar ve tekliflerin ardından eser ilk kez beyaz perdeye uyarlanacak. Todd Field (In the Bedroom, Little Children) diziyi yönetecek. Son tarih, sekiz bölümlük dizinin 2024’te yayınlanmasını hedeflediğini bildirdi.

Devil in the White City Başrolü Keanu Reeves Oldu

Devil in the White City

The Hollywood Reporter’ın belirttiği gibi, DiCaprio kitabın haklarını ilk olarak 2010’da satın aldı ve Scorcese tarafından yönetilecek bir uzun metrajlı film uyarlamasında rol almak üzere ayarlandı. Şimdi, her iki adam da Paramount Television Studios ve Disney’in ABC Signature ortak yapımı olacak olan sınırlı dizinin yürütücü yapımcılığını üstlenecek.

Disney, Comcast ile 2024’te Hulu’daki yüzde 33 hissesini satın alacağı bir anlaşma imzaladı ve ona flama üzerinde tam operasyonel kontrol sağladı ancak CNBC’nin belirttiği gibi, anlaşma Disney Plus lansmanından önce imzalandı ve başka bir yayın hizmetinin engin Disney imparatorluğunda oynayacağı rol konusunda şu anda bir kafa karışıklığı mevcut.

Hulu ayrıca Dopesick, The Dropout ve The Handmaid’s Tale gibi eleştirmenlerce beğenilen dizilere de ev sahipliği yapacak. Devil in the White City ile Disney, Hulu’yu kalabalık akış ortamı içinde prestij TV için yetişkinlere yönelik bir platform olarak konumlandırmaya çalışıyor gibi görünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.