Keanu Reeves Adım Adım Marvel Evrenine Geliyor

Keanu Reeves, Marvel başkanı Kevin Fiege ile bir araya geldi ancak "henüz" bir rolü yok.

Keanu Reeves, Kevin Feige ile Marvel rolü için görüştüğünü doğruladı. 2019’da Marvel Studios Başkanı ComicBook.com’a yaptığı röportajda “yapılan hemen hemen her film için” Reeves ile görüştüğünü söylemişti.

Sonunda artık Reeves’in Marvel evreninde oynayıp oynamayacağına dair bir açıklama yapıldı. Yıldız oyuncu, ComicBook.com’a Marvel’da bir rol bulma konusunda açıklama yaptı. Açıklama ise şu şekilde; “Şimdilik bir gelişme yok. Kevin Feige sadece ile tanıştık.” dedi. 

Keanu Reeves Marvel Evrenine Katılacak!

Keanu Reeves

Reeves kısa süre önce MCU’ya katılmak istediğini söyledi, bu yüzden onun için doğru rolün bulunması an meselesi gibi görünüyor. Yıldız oyuncu, “Bu bir onur olurdu” yorumunu yaptı. “Gerçekten harika yönetmenler ve vizyonerler var ve hiç kimsenin gerçekten yapmadığı bir şeyi yapıyorlar.”

Oyuncu MCU’ya girmemiş olabilir ancak daha önce DC evreninin bir parçasıydı ve aynı adlı 2005 filminde Constantine’i oynuyordu. Devam filmi hiç çıkmadı ama anlaşılan Reeves karaktere geri dönmek istiyor. “Constantine oynamayı seviyorum. John Constantine. Çok fazla John oynadım. Kaç tane John oynadım? Bilmiyorum bile. Sanırım ondan fazla. Ama yine de Constantine’i oynama şansına sahip olmayı çok isterim.”  Yıldız oyuncunun ne zaman Marvel’a geleceği hakkında şimdilik net bir bilgi yok.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol