Keanu Reeves’ten Şaşkınlık Yaratan Cyberpunk 2077 İtirafı

Matrix Resurrections ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Keanu Reeves, insanların Johnny Silverhand karakteriyle cinsel ilişkiye girebilmek için Cyberpunk 2077'yi modlamasının "güzel" olduğunu düşündüğünü söyledi. Ünlü aktör ayrıca henüz bir dakika bile Cyberpunk 2077 oynamadığını itiraf etti.

Hollywood’un şahsına münhasır aktörlerinden Keanu Reeves, Johnny Silverhand karakterini canlandırdığı Cyberpunk 2077 hakkında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

The Verge ile yakında vizyona girecek olan yeni filmi The Matrix Resurrections için bir araya gelen yıldız oyuncu, oyuncuların oyunu kendisiyle yatmak için mod geliştirdiklerini öğrendiğinde çok şaşırdığını, ancak bunun “güzel bir şey” olduğu düşüncesine kapıldığını söyledi.

Keanu Reeves, Bir Dakika Bile Cyberpunk 2077 Oynamamış

cyberpunk 2077 keanu reeves

Olay yaratan mod, bu yılın başlarında CD Projekt RED tarafından kaldırılmıştı. Polonyalı stüdyo, “Oyuna katılmasını istediğimiz gerçek insanların modellerini rahatsız edici şekillerde kullanmaktan kaçınmanızı rica ediyoruz. Onların buna rızası yok” açıklamasını yapmıştı.

Keanu Reeves, oyuncuların fantezilerini dijital benliğiyle gerçekleştirmesinden mutlu görünse de, Cyberpunk 2077‘nin büyük ses getiren modu bir daha geri gelmemek üzere kaldırıldı. Hollywood yıldızı ayrıca Johnny Silverhand karakteri olarak içinde yer aldığı Cyberpunk 2077’yi şu ana kadar hiç oynamadığını da itiraf etti.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol