Katana Zero Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Katana Zero, 2019 senesine damgasını vuran eğlenceli ve zor bir bağımsız yapım. Peki Katana Zero Türkçe yama nasıl yapılır? Detaylı olarak anlattık.

Katana Zero Türkçe yama kurulumu oldukça basit. Bu yama sayesinde, 2019 senesine damga vuran bu efsanevi yapımı ana dilinizde oynamanın keyfini çıkarabileceksiniz. Oyun basit grafikler sunan iki boyutlu bir yapım olsa da arka planda anlattığı derin hikayesi ile birçok insanı büyüledi.

Katana ZERO, 1980’lerde zıtlıklarla dolu bir şehirde geçiyor. Metropol sadece karanlık insanları cezbeden gece kulüpleriyle dolu değil; Oyun sırasında ayrıca zengin semtleri, gecekonduları ve hatta eski bir katedrali ziyaret edeceksiniz. Kahramanımız, intikam ihtiyacı tarafından yönlendirilen bir ninja savaşçısı. Katana ZERO Türkçe yama ile oyunun derin hikayesini daha rahat anlayabileceksiniz.

Katana Zero Türkçe Yama Kurulumu

Katana Zero Türkçe Yama

Öncelikle Katana Zero Türkçe yamasını indirmek için buraya tıklayın. Dosyayı indirdikten sonra içerisindeki dosyayı herhangi bir yere çıkartın. Şimdi detaylı kurulum adımlarına geçelim.

  • Rar içerisinden çıkarttığınız “Katana Zero Türkçe Yama” adlı dosyayı açın.
  • Kurulum programını çalıştırın ve gelen seçeneğe devam et deyin.
  • Daha sonra oyunun kurulu olduğu yeri bulmak için “Manuel Arama” kısmına tıklayın ve C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Katana ZERO kısmını seçin ve devam et seçeneğine tıklayın.
  • Daha sonra karşınıza “Kurulum Klasörü bölümünde “Gözat” şeklinde bir ifade çıkacak ona tıklayın ve yine C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Katana ZERO kısmını seçin ve kur seçeneğine tıklayın.

Evet, yama kurulumu işte bu kadar basit. Şimdi oyunu Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Türkçe yama sadece Steam sürümü ile uyumlu olarak yapıldı. Diğer sürümlerde çalışıp çalışmadığı denenmedi ancak dosyalarınızı yedekledikten sonra deneyebilirsiniz. Yama, Türkçe karakter destekleyecek şekilde ayarlandı ve oyun içerisindeki aşırı küfürler sansürlenmedi.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol