Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Just Survive Sunucuları Kapatılıyor!

Just Survive artık kapatıldı.

H1Z1, ilk çıktığında sadece bir hayatta kalma oyunuydu. Daha sonra oyuna bir Battle Royale modu eklendi. Daha sonra oyun ikiye bölündü. Hayatta kalma moduyla Battle Royale modu ayrıldıktan sonra geliştirici ekip Daybreak, Battle Royale moduna odaklandı.

Hayatta kalma modu, oldukça popülerdi. Oyuncular, H1Z1’in hayatta kalma modunu oynamaktan keyif alıyorlardı. Battle Royale türünün ilk örneği olduğu için popülerleşen H1Z1, hayatta kalma modunda oynayan oyuncuların Battle Royale moduna geçişine engel olamadı. Ayrıca oyunun ikiye ayrılmasıyla birlikte Daybreak, bir daha hayatta kalma modunun yüzüne bakmadı. Dolayısıyla güncellemeler gelmedi. Oyuncu sayısı da gitgide azaldı.

just survive sunuculari kapatiliyor e1535200453747

Bugün Daybreak, yeterli sayıda oyuncunun olmaması sebebiyle Just Survive sunucularının kapatılacağını duyurdu. H1Z1’in en eski oyuncuları, bu durumdan hiç memnun kalmadı. Bilindiği üzere Just Survive modunda, eski oyuncuların en çok sevdiği harita olan Z1 bulunuyor.

“Oyuncular, bize bu zamana kadar çok fazla destek oldular. Oyunun heyecanına her zaman somut karşılık bulduk. Ancak artık bunu üzülerek duyurmak zorundayız. Oyunu yeteri derecede oyuncu oynamadığı için biz de gerekli karşılığı veremiyoruz. Maalesef oyunun sunucularını kapatmak zorundayız.”

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.