Just Cause 4’ün Danger Rising Genişlemesi Duyuruldu!

Just Cause 4 yeni bir içerik paketi almaya hazırlanıyor.

Aralık 2018’de lansmana çıkan Just Cause 4 konsol ve bilgisayar platformunda olumsuz eleştiriler almaya devam ederken, oyunun yeni bir genişlemesi duyuruldu. Steam topluluk sayfası üzerinden duyurulan yeni genişlemenin adı Danger Rising olarak belirtildi.

Havada, karada ve denizde birbirinden farklı aksiyon sahnelerine ev sahipliği yapan Just Cause 4 olumsuz eleştiriler almaya devam ederken şu günlerde yeni genişleme paketi ile anılmaya başlandı. Tek oyunculu yapısı ile üç farklı platformda oynanmaya devam eden yapım, yeni bir genişleme paketi ile oyuncularına yeni içerikler sunmaya hazırlanıyor.

Büyük umutlar ile geliştirilen Just Cause 4, hem satış rakamları hem de değerlendirmeleri ile Square Enix’i tatmin edemezken yeni genişleme paketi ile oyuncularına yeni içerikler sunacak. Steam topluluk sayfasından yapılan paylaşım ile duyurulan yeni genişleme ile oyunculara yeni bölgeler, yeni görevler ve yeni silahlar sunulacak. Oyuncular daha gelişmiş bir içerik yapısı ile karşılaşacakları genişleme de modern teknolojinin ötesinde bir yapı ile savaşacaklar. Yeni genişleme paketi bol aksiyonlu olacak.

Duyurulan Danger Rising genişlemesinin tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol