Just Cause 4’e Steam’de Olumsuz İnceleme Yağdı

Just Cause 4 bekleneni veremedi.

Just Cause 4 Steam’de PC için henüz yayınlandı ve daha ilk günden oyunun mağaza sayfası çoğunlukla olumsuz incelemelerle doldu. PC oyuncuları yeni yapımdan memnun kalmazken, çeşitli grafiksel sorunlar, downgrade edilen yani kalitesi düşürülen görseller, buglar (özellikle menüde), tuşları yeniden atayamama sorunu ve dahası buna yol açtı.

Aynı zamanda biz de oyunda çeşitli sorunlara denk geldik fakat Square Enix’in yayınlayacağı yeni güncellemeyi beklemek adına PC performans analizimizi sonraya bıraktık. Oyun ilk gün yamasını aslında aldı fakat ikinci yama ile performansın daha iyi olacağını ümit ediyoruz.

Diğer yandan YouTube kullanıcısı Nick930 tarafından Just Cause 4 ile Just Cause 3’ün görüntülerini içeren bir kıyaslama videosu yayınlandı. Bu videoda iki oyun arasındaki benzer detaylar ve özellikler inceleniyor. Gördüğümüz üzere su efektleri ciddi ölçüde düşürülmüş ve eskiye göre daha kötü gözüküyor.

Just Cause 4’de aynı zamanda ciddi pop-in ve gölge sorunları da yer alıyor fakat bunlar videoda yer almıyor. Bazı bölgelerde kaplamalar ciddi anlamda kötü gözüküyor. Ayrıca çimen teknolojisi de Just Cause 3’de çok daha iyiydi diyebiliriz.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol