Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Joker Gotham Knights Oyununda Olacak Mı?

Batman'in ikonik düşmanı Joker'in WB Montreal tarafından geliştirilen RPG türündeki Gotham Knights oyununda yer alıp almayacağı konusu sonunda netlik kazandı.

Çizgi roman dünyasını bir araya getiren San Diego Comic Con, 21 Temmuz itibarıyla kapılarını açtı. Fuardaki bir panelde konuşan Gotham Knights‘ın kreatif direktörü Patrick Redding, Batman’in en ünlü düşmanı Joker‘in oyunda olup olmayacağı sorusuna cevap verdi.

Gotham City’de geçen açık dünya tabanlı bir aksiyon RPG oyunu olan Gotham Knights, birden fazla ertelemenin ardından 25 Ekim 2022 tarihinde piyasaya sürülecek. Batman’in ölümünün ardından geçen oyunda, Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin karakterlerinden birini seçip maceraya atılabileceksiniz.

Joker Gotham Knights’ta Olmayacak

Gotham Knights Joker

Peki, Joker Gotham Knights‘ta olacak mı? Çok merak edilen bu soruya cevap veren Redding, Suçun Palyaço Prensi’nin oyunda yer almayacağını söyledi, ancak Joker’in yakın müttefiki Harley Quinn‘in veya seri katil Riddler‘ın olup olmadığı konusunda net bir açıklama yapmadı. Redding ayrıca Gotham Knights’ta Batman’in gerçekten öldüğünü de doğruladı.

Caped Crusader lakaplı ünlü DC kahramanı, oyunun hikayesinin ilk 10 dakikasında hayatını kaybedecek. Aynı panelde, dört oynanabilir karakterden biri olan Batgirl’ün oynanış fragmanı da paylaşıldı. Geliştirici Warner Bros. Games Montréal, daha önce Robin ve Nightwing dahil birçok fragman yayınlamıştı. PS4 ve Xbox One sürümlerinin bu yılın başlarında resmi olarak iptal edilen Gotham Knights, PS5, Xbox Series X/S ve PC için 25 Ekim 2022‘de piyasaya sürülecek.

Batgirl Karakter Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.