Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights Yalnızca Yeni Nesil Olacak!

Gotham Knights'ın PS5 ve Xbox Series X/S'de yeni nesil konsola özel olduğunu onaylayan üç sürümü için ön siparişler artık mevcut.

Gotham Knights çıkış tarihi, DC evreninde geçen başka bir oyun için heyecanlı olan hayranlar için bir merhem oldu. Oyun, yeni bir sürekliliğe sahip kendi evrenine sahip olacak ve oynanabilir kahramanları olarak Batgirl, Nightwing, Robin ve Red Hood‘a yaptığı vurgu, onu mevcut serilerden tamamen ayıracak.

WB Games Montreal’in bugün yayınladığı oynanış videosu, kalan iki kahramanı Nightwing ve Red Hood için oynanış gösterdi ve bir aksiyon-RPG olarak özellikleri hakkında birçok bilgi verdi ancak bir başka heyecan verici ilgi noktası olarak Gotham Knights, ön siparişlerin ve her bir sürümün neyle birlikte geldiğinin artık mevcut olduğunu da duyurdu.

Gotham Knights, PS4 ve Xbox One’da Olmayacak

Gotham Knights
Oyun eski nesil konsolları pas geçecek.

Gotham Knights nihayet somut pazarlama için hazırlanabilir çünkü bugün ön sipariş için üç sürümün mevcut olduğu ortaya çıktı: Standart Sürüm, Deluxe Sürüm ve Koleksiyoncu Sürümü satın alınabilecek. Bu şimdiye kadar doğrulanmamıştı ancak oyunun PS4 ve Xbox One konsolları için sürümlerin artık bir seçenek olmadığı, yalnızca yeni nesil konsollarda mevcut olacağı bugünkü ön sipariş duyurusunun ardından resmileşti.

Bu, yeni nesil bir konsol satın alamayan hayranlar için üzücü olabilir ancak bununla birlikte, Gotham Knights yeni çıkış tarihine ulaştığında nihai ürünün mümkün olan en iyi şekilde olacağı ve umarız yeni nesil konsollarda olduğu kadar iyi görünüp oynayabilmesi demek. Umuyoruz ki oyunun grafikleri yeni nesil bir oyuna yakışır şekilde karşımıza gelir.

  • Standart Sürüm Ön Sipariş İçeriği: Oyun ve 233 Kustom Batcycle Skin.
  • Deluxe Sürüm Ön Sipariş İçeriği: Knightwatch by Jim Lee Transmog, Beyond Suitstyle, Salvage, Yüksek Seviye Takviyesi, Özel İfadeler ve Özel Renkli Suit.
  • Koleksiyoncu Sürümü Ön Sipariş İçeriği: Jim Lee’den ilham alan Gotham Knights Özel Yeni Muhafız Heykeli, Promethium Yeni Muhafız Transmog, Jim Lee Orijinallik Sertifikası, Artırılmış Gerçeklik Pençe Anahtarı, Gotham City: City of Bridges koleksiyon haritası.

Gotham Knights, 25 Ekim 2022‘de PC, PS5 ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.