Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

John Wick 4 Nereden İzlenir? Netflix’e Gelecek Mi?

Tüm zamanların en iyi aksiyon gerilim filmlerinden biri haline gelen John Wick, dördüncü devam halkasıyla izleyicilerle buluştu. Peki, sinemada gişe rekorları kıran John Wick 4 Netflix'e gelecek mi? Filmi ev konforunda izlemenin bir yolu var mı? İşte bilmeniz gerekenler.

John Wick 4 nereden izlenir? İlk olarak 2014 yılında tanıştığımız aksiyon gerilim evreni, sevilen oyuncu Keanu Reeves’in liderliğinde genişlemeye devam ediyor. Kaybettiği eşinin kendisine emanet ettiği yavru köpeğin bir Rus mafyası tarafından öldürülmesinin ardından yeminini bozan ve yeraltı dünyasına geri dönen ikonik suikastçı, amansız mücadelesini yeni filmde de sürdürüyor.

2019’da vizyona giren Chapter 3 – Parabellum’dan tam dört sene sonra gelen John Wick 4, hiç tartışmasız bu yılın en iddialı filmleri arasında yer alıyor. Chad Stahelski tarafından yönetilen devam halkası, ülkemizdeki hayranlarıyla 22 Mart’ta buluştu. Şimdiye dek dünya genelinde 400 milyon dolara yakın gişe hasılatı elde eden film, daha şimdiden önceki tüm yapımları geride bırakmayı başardı.

John Wick 4 Netflix’e Gelecek Mi?

Tam 170 dakikalık nefes kesici bir deneyim yaşatan John Wick 4‘ü sinemada seyretmenin ayrı bir keyif vereceğini söylemeye gerek yok. Fakat Netflix ve Disney Plus gibi dijital yayın platformlarının hayatımıza girmesi, bizlere büyük bir kolaylık sağladı. Hal böyle olunca çoğu kişi, evden çıkıp bir sinema salonuna gitmek yerine merak ettikleri filmleri biraz geç de olsa evlerinin konforunda izlemeyi tercih eder oldu. Tabii, bunda son yıllarda önemli ölçüde artan bilet fiyatlarının da etkisi olduğunu söylemek sanıyorum yanlış olmaz.

john wick 4 netflix

Birçok kullanıcı, John Wick 4 Netflix‘e ya da diğer yayın platformlarına gelecek mi diye merak ediyor. Ne yazık ki bu sorunun cevabı ‘hayır’ gibi gözüküyor. En azından Netflix için. Aranızda bilen okurlarımız olacaktır; şu anda önceki John Wick filmlerini de uygulamada arattığınız da herhangi bir sonuçla karşılaşmadığınızı göreceksiniz. Zira ikonik seri ne yazık ki Netflix Türkiye‘nin kütüphanesinde bulunmuyor. Dolayısıyla önceki üç film için Apple TV ya da Google Play gibi film kiralama ve satın alma servislerine başvurmanız gerekiyor. Aynı durum John Wick 4 için de geçerli olacak.

John Wick 4 Nereden İzlenir?

İkonik aksiyon gerilim serisindeki dördüncü film, Netflix, Disney Plus ya da Prime Video gibi ülkemizde bulunan streaming servisleri yerine muhtemelen şu anda ilk üç filmin yayınlandığı Peacock’ta yayınlanacak. NBCUniversal’a ait olan yayın platformuna Türkiye’den VPN’siz erişmek mümkün değil. Yukarıda da ifade ettiğim gibi John Wick 4 Netflix‘e ya da diğer platformlara gelmese bile, kiralanabilir veya satın alınabilir olacak. Fakat her halükarda filmi evden izleyebilmemiz en az birkaç ayı alacaktır.

John Wick 4 Oyuncuları ve Karakterleri

John Wick (Keanu Reeves), The High Table’ı yenmenin yolunu keşfeder, ancak özgürlüğünü kazanmadan önce, dünya çapında güçlü ittifaklara ve eski dostları düşmana çeviren güçlere sahip yeni bir düşmanla yüzleşmek zorundadır. Shay Hatten ve Michael Finch tarafından yazılan filmi Chad Stahelski yönetti. Başroldeki Reeves’e Donnie Yen, Bill Skarsgard, Laurence Fishburne, Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson, Lance Reddick gibi başarılı isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

john wick 4 nereden izlenir

John Wick 4 oyuncuları ve karakterleri şöyle:

 • Keanu Reeves (John Wick)
 • Donnie Yen (Caine)
 • Bill Skarsgård (Marqui)s
 • Laurence Fishburne (Bowery King)
 • Hiroyuki Sanada (Shimazu)
 • Shamier Anderson (Tracker)
 • Lance Reddick (Charon)
 • Rina Sawayama (Akira)
 • Scott Adkins (Killa)
 • Ian McShane (Winston)
 • Marko Zaror (Chidi)
 • Natalia Tena (Katia)
 • Aimée Kwan (Mia)

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.