iPhone SE 2 Türkiye’de Satışa Çıktı

iPhone SE 2 Türkiye'de satışa çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Teknoloji devi Apple’ın kısa bir süre önce duyurusunu gerçekleştirdiği iPhone SE 2 modeli ülkemizde satışa sunuldu.

iPhone SE 2020 modeli, ülkemizde satışa çıktı. Eski bir tasarıma sahip olmasının yanında yüksek performansı ve yurt dışında çok uygun fiyatı ile beklenenin üzerinde bir satış performansı göstermişti.

Apple CEO’su Tim Cook’a göre, küçük ekranlı telefon isteyenlere değil, gelir düzeyinin düşük olduğu ülkelere hitap eden iPhone SE 2 modeli, ülkemizde de satın alınabiliyor. iPhone SE 2 modelinin 64 GB Türkiye fiyatı ise 5.299 TL seviyesinde karşımıza çıkıyor. Bu fiyat 128 GB için 5.749 TL, 256 GB içinse tam 6.599 TL seviyesine yükseliyor. Apple iPhone SE 2 modeli beyaz, siyah ve kırmızı renk seçeneklerine sahip.

iPhone SE Özellikleri

Apple’ın iPhone SE modeli 4.7 inç büyüklüğünde LCD ekran ile birlikte gelecek. Gücünü Apple’un A13 işlemcisinden alacak olan iPhone SE modeli 3 GB RAM ile desteklenecek. 399 dolar fiyat etiketine sahip olacak olan iPhone SE modelinde ayrıca 3D Touch özelliği bulunmayacak ve iPhone SE modeli Touch ID sensörü ile birlikte gelecek. Uzay grisi, gümüş ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeceğine sahip olacak olan iPhone SE modeli 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanı seçenekleriyle birlikte geliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol