Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

iPhone 16’nın Renk Seçenekleri Sızdırıldı: İşte Detaylar

Ming-Chi Kuo'dan gelen bilgilerle beraber iPhone 16'nın ve Plus, Pro ve Pro Max'in renklerinin sızdırıldığını aktarabiliyoruz.

Apple tarafından kullanıcılara sunulacak olan yeni iPhone 16‘ların renk seçenekleri şu anda sızdırıldı. MacRumors aracılığıyla açığa çıkan bu detaylar, güvenilir bir sızıntı geçmişine sahip olan ve aynı zamanda analist görevini üstlenen Ming-Chi Kuodan geliyor. Renk seçenekleri arasında standart telefon modelinin yanı sıra Plus, Pro ve Pro Max seçeneklerinin tüm renkleri açığa çıkıyor.

Ming-Chi Kuo tarafından ortaya çıkan sızıntı bilgilere göre iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max siyah ve beyaz olarak iki temel renk ile beraber satışa sunulacak. Sadece bu renkler değil aynı zamanda gül rengi ve gri renklerinin de olacağını aktarabiliyoruz. Gri renk tonu doğal titanyum olarak nitelendiriliyor. Bu renk seçenekleri ile beraber artık telefonu almayı düşünüyorsanız renk aralığınızı daraltabilirsiniz.

iPhone 16 Çok Daha Fazla Renge Sahip Olacak

iPhone 16 için sızdırılan renk seçeneklerine referans olarak, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’in doğal titanyum, mavi titanyum, siyah titanyum ve beyaz titanyum renklerinde satıldığını söyleyebiliriz. Dolayısıyla şu anda ortada bulunan sızıntılar doğruysa mavi seçeneğin yerini gül rengi bir kaplama alacak. Diğer taraftan renklerin benzer olacağını söyleyebiliyoruz.

3YATLM3RyHBfDi7QS8Dj8H 1200 80

Standart iPhone 16 ve Plus’a gelince, bu cihazların siyah, yeşil, pembe, mavi ve beyaz tonlarında bir renk kütüphanesine sahip olacağını aktarabiliyoruz. Daha önce sızdırılan içeriklerle beraber yeni sızıntı bu renkleri doğrular nitelikte. Bununla beraber Apple şirketi bu renk seçeneklerinin haricinde daha fazla renk tercihleri ile karşımıza çıkabilir.

Son olarak mevcut iPhone 15 renkleri arasında pembe, sarı, mavi, yeşil ve siyah bulunuyor. Dolayısıyla Kuo’nun verdiği bilgi doğruysa bu yıl sarının yerini beyaz alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.