iOS 15.1.1 iPhone 12 ve iPhone 13 İçin Çıktı

Apple bugün belirli iPhone modelleri için yeni bir iOS güncellemesi yayınladı. İşte yeni güncellemenin geldiği iPhone modelleri ve güncelleme ile gelen yenilikler.

Teknoloji devi Apple, WWDC 2021 etkinliğinde duyurduğu iOS 15 işletim sistemini geçtiğimiz Eylül ayında indirmeye sunmuştu. Desteklenen iPhone modelleri için kurulabilen güncellemenin hataları giderilmeye devam ediyor.

iOS 15.1.1 iPhone 12 ve iPhone 13 modelleri için yayınlandı. Yeni güncelleme diğer iOS 15 güncellemesi alan iPhone modellerine ise gelmedi.

iOS 15.1.1

iOS 15.1.1 iPhone 12 ve iPhone 13 İçin Neler Sunuyor?

Apple bu güncelleme ile birlikte iPhone 12 ve iPhone 13 modellerinde yaşanan çağrı düşmesi sorununu çözüyor. Diğer iPhone modellerinde böyle bir sorun yaşanmadığı için iOS 15.1.1 iPhone 12 ve iPhone 13 modelleri için yayınlanıyor. Güncelleme herhangi bir ek özellik ya da düzeltme içermiyor.

ios 15 1 1 iphone 12 ve iphone 13 icin cikti 2

iOS 15.1 İle Giderilen Hatalar

Apple iOS 15.1.1 güncellemesi öncesinde iOS 15.1 güncellemesini sunmuştu. Güncelleme ile pek çok yeni özellik gelmiş ve bazı hatalar giderilmişti.

  • Fotoğraflar uygulamasının fotoğrafları ve videoları içe aktarırken yanlış bir şekilde depolama alanının dolduğunu bildirmesi
  • Hava Durumu uygulamasının Konumum için güncel sıcaklığı gösterememesi ve hareketli arka planların renklerini yanlış bir şekilde görüntülemesi
  • Ekran kilitlenirken uygulamada çalan sesin duraklatılması
  • Birden fazla kartla VoiceOver kullanılırken Cüzdan’ın beklenmedik şekilde kapanması
  • Kullanılabilir Wi-Fi ağlarının saptanamaması
  • iPhone 12 modellerinde zaman içindeki pil kapasitesini daha iyi tahmin etmek için pil algoritmaları güncellenmiştir
Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol