Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Into the Breach Türkçe Dil Desteğine Kavuştu

Bu devasa ücretsiz güncellemede Türkçe dil desteğinin yanı sıra beş yeni birim, dört yeni pilot, 10 yeni pilot yeteneği, 12 yeni görev ve 10 yeni boss dövüşü de oyuna eklendi.

Into the Breach Türkçe dil desteği resmi olarak yayınlandı. Subset Games’in geliştirdiği Into the Breach, ilk çıkışından bu yana dört yıldan fazla bir süredir geliştiriliyordu ve oyun bugün Advanced Edition ismiyle büyük bir güncelleme aldı.

Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan güncelleme, 12 yeni görev ve üç yeni bonus görev hedefi ile beş yeni manga ve 15 yeni manga başarısı ekledi. Dört yeni pilot ve 10 yeni rastgele pilot yeteneği de mevcut. Into the Breach Türkçe yama aramanıza da artık gerek kalmadı. Oyuna resmi olarak Türkçe dil desteği de bu güncelleme ile eklendi.

Into the Breach Türkçe Oldu

Into the Breach Türkçe

Güncellemenin içeriği bu kadarla da sınırlı değil. Yedi yeni Vek ve üç yeni Psion ile birlikte 10 yeni boss savaşı da mevcut. Ayrıca 39 yeni silah ve ekipman, besteci Ben Prunty’nin izniyle iki yeni parça ve Korece, Geleneksel Çince, Türkçe ve daha fazlasını içeren yedi yeni dil desteği de eklendi.

Sans dengesi değişiklikleri, isteğe bağlı içerik geçişleri sayesinde tüm yeni içerikler olmadan oynamak isteyenler için de çeşitli seçenekler eklendi. Oyunda uzmanlaşmış olan oyuncular, Şebeke güç kazanımlarını iki katına çıkaran ancak çok daha zorlu bir deneyim sağlayan Haksız Modu oynayabilecek. Diğer değişikliklerle ilgili ayrıntılar için buradaki notlara göz atın.

Son olarak Into the Breach Türkçe olarak mobil cihazlara da çıkış yapacak ve Netflix üyeleri için oyun tamamen ücretsiz ve reklamsız olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.