Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix, Into The Breach Mobile’ı Duyurdu

Netflix, şimdiden iOS ve Android'de sevilen bağımsız yapımlardan oluşan sağlam bir liste oluşturmayı başardı.

Into The Breach Mobile, Netflix abonelerine özel olarak duyuruldu. Dün 300 çalışanı daha işten çıkardığı göz önüne alındığında, Netflix’te her şeyin yolunda gitmediğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte şirketin oyun bölümü, güçlü bir oyun kütüphanesi oluşturdu bile. Bunlar arasında Spiritfarer gibi birkaç sevilen bağımsız yapımın özel mobil sürümleri de mevcut.

Netflix aboneleri, 19 Temmuz’dan itibaren iOS ve Android’de Into The Breach Mobile’a özel erişime sahip olacak. Daha küçük ekranlar için yenilenmiş bir dokunmatik arayüze sahip olsa da, PC, Switch ve Stadia’da bulunan aynı sıra tabanlı strateji oyunu. Yani oyunda mobil sürüme özel kısıtlamalar veya sınırlandırmalar bulunmayacak. Tam sürüm keyfini çıkarabileceksiniz.

Into The Breach Mobile Türkçe Olacak

Into The Breach Mobile
Into The Breach Mobile, Türkçe olarak çıkış yapacak.

Into The Breach’te üç mech’i kontrol ediyorsunuz ve asıl amaç yapıları Vek olarak bilinen canavarlardan korumak. Her haritanın kendi hedefi var ve onu tamamlamak için sabit sayıda hamleniz mevcut. İşin püf noktası, sıra size geldiğinde canavarların bir sonraki hamlelerinde tam olarak ne yapacaklarını görmeniz diyebilirim. Bu arada oyunun haritaları prosedürel, bu yüzden tekrar oynanabilirlik yüksek.

Into The Breach Mobile önümüzdeki ay iOS ve Android’e geldiğinde, Subset Games tüm platformlar için büyük bir güncelleme yayınlayacak. Stüdyo, ücretsiz Advanced Edition Güncellemesinin oyunun neredeyse tüm unsurlarını genişleteceğini belirtti. Daha fazla makine, silah, düşman, zorluk, pilot ve yetenek eklenecek Arapça, Tayca, İsveççe, Korece, Geleneksel Çince, Türkçe ve İspanyolca (Latin Amerika) olmak üzere yedi dil daha eklenecek.

Netflix’in oyun baskısı küçük başladı ancak geçen yıl önemli ölçüde arttı. Mobil münhasır olarak kabul edilen bağımsız yapımlar arasında Exploding Kittens, Kentucky Route Zero ve Before Your Eyes’ı sayabiliriz. Her Story and Telling Lies yaratıcısı Sam Barlow’un en yeni FMV oyunu Immorality ve Monument Valley stüdyosu Ustwo’dan Desta: The Memories Between Netflix Games’e gelecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.