Insurgency: Sandstorm 20 Haziran’da Ücretsiz Olacak!

Insurgency: Sandstorm 1.3 güncellemesi aldı.

Dün haberlerimizde yer bulan ve 2019 yılı içerisinde oyuncularına yeni içerikler sunacak olan Insurgency: Sandstorm oldukça zengin bir içeriğe kavuşacak. Yapım yeni bir güncelleme duyurusu yaparken 20 Haziran’da da ücretsiz olacak.

Bugün Insurgency: Sandstorm’un Steam topluluk sayfasına göz attığımızda oyunun 1.3 güncellemesinin yayınlandığını ve bu güncellemeyi kutlamak amacıyla oyunun 20 Haziran – 24 Haziran tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabileceği belirtildi. Oyunculara yeni bir harita getiren 1.3 güncellemesi ile farklı bir oyun modu, çeşitli silahlar ve daha fazlası sunuluyor.

Şuan indirilebilir bir durumda yer alan 1.3 güncellemesi oyuncularına sunduğu yeni co-op arcade oyun modu olan Frenzy ile daha hareketli ve bol aksiyonlu bir ortamı karşımıza çıkarıyor. Oyuna gelen yeni Çin QBZ-03 saldırı tüfeği ve Hırvat VHS-2 saldırı tüfeği yapılacak olan mücadelelerin gidişatını önemli ölçüde değiştirecek.

Güncelleme oyunculara yeni içeriklerin yanı sıra çeşitli optimizasyonlarda sunuyor. Yeni optimize ayarları ile oyun daha akıcı ve kaliteli bir oynanış sunacak.

PC platformu için 20 Haziran – 24 Haziran tarihleri arasında ücretsiz olarak Steam’de oynanacak olan yapım, yeni içeriklerini oyuncularına deneme fırsatı sunacak. Oyuna sahip olmayan oyuncular belirtilen tarihlerde yeni güncellemeyi test edebilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol

l>