Instagram Gizli Profile Bakma Mümkün Mü?

Instagram'da gizli profil özelliği mevcut ve çoğu kişide bu özellik aktif durumda. Peki Instagram gizli profile bakma mümkün mü? Sizler için açıkladık.

Instagram gizli profile bakma içeriğimizde hem uygulama kullanarak hem de uygulamasız bir şekilde bunu nasıl yapacağınızı sizlere adım adım anlattık.

Instagram gizli hesap görme işlemi aslında sandığınız kadar zor bir işlem değil ancak bazı önlemler almanız gerek. İnternette önünüze çıkan her uygulamayı indirmeyin, çoğu güvenli değil. Bizim tavsiye ettiğimiz uygulamalar en güvenliler arasından seçildi ancak sorumluluğun tamamen size ait olduğunu da söyleyelim.

Bunun yanı sıra sizlerle paylaşacağımız bazı uygulamaların profil fotoğrafı büyütme, fotoğraf indirme, gizli yorumları görme gibi ekstra özellikler sağladığını da belirtelim. Bizim için öncelik olan takip etmeden profil görme işlemine geçelim.

Instagram Gizli Profile Bakma

Instagram gizli hesap görme için ilk önce uygulama ve internet sitesi tavsiye edeceğiz. Eski sevgilinizi takip etmeden görmek ve arkadaşlarınızı takip etmeden ne yaptığını görmek mi istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz.

İnstagram Gizli Profil Görme, konusu çok merak edildiği için tüm soru işaretlerinizi giderecek ve tüm detayları bulabileceğiniz bir makale hazırladık. Bu günlerin en büyük sosyal medya platformu olan Instagram’da artık gizli profil diye bir şey ile karşılaşmayacaksınız.

Instagram Gizli Profile Bakma

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Instagram Gizli Profile Bakma

Bestwhozi isimli siteyi kullanarak istediğiniz profilin içeriğine bakabilirsiniz. Gizli profilleri artık dert etmenize gerek yok. Instagram gizli hesap görme sitesi olarak kullanabileceğiniz Bestwhozi nasıl kullanılır? Adım adım anlattık.

 • İlk olarak bu bağlantıya tıklayarak siteye girin.
 • Daha sonra ”Giriş Yap” kısmına basarak Instagram hesabınız ile giriş yapın.
 • Giriş işlemi başarılı olduktan sonra sol üst kısımdaki arama kısmına görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın.
 • Son yapacağınız işlem onaylandıktan sonra Instagram gizli profil olan hesap açılacak.

ÖNEMLİ NOT: Bu kısımda kullandığınız gerçek Instagram hesabınızı kullanmanızı önermiyoruz. Güvenliğiniz açısından sahte bir Instagram hesabı açıktan sonra o hesap ile siteyi kullanabilirsiniz. Bu sayede içiniz de rahat etsin.

Instagram Gizli Profil Görme Uygulaması

Instagram gizli profile bakma programı arayanlar için en güvenli ve en çok tercih edilen programları sizler için derledik.

Instagram Gizli Profile Bakma

1-) Scout

Instagram gizli profile bakma işlemi için size tavsiye ettiğimiz ilk uygulama Scout olacak. Bu uygulama ile gizli profil görebilir, profil fotoğrafı büyütebilir veya gizli fotoğrafları indirebilirsiniz.

 • İlk olarak Scout isimli uygulamayı indirin. iOS için tıklayın ya da Android için tıklayın. 
 • Daha sonra kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra uygulamayı telefonunuza kurun.
 • Karşınıza gelen arama kısmına, gizli profilini görmek istediğiniz kullanıcı adını girin.
 • Son olarak ”Hesabı Göster” kısmına tıklayın ve hesap karşınızda.

2-) Ghostegro

Instagram gizli profile bakma işlemi için önerdiğimiz ikinci program Ghostegro olacak. Bu uygulamayı kullanarak, gizli instragram hesaplarını görebilecek, profilinize kimin girdiğinden haberdar olacaksınız. Ayrıca anonim olarak hikaye izleme özelliği de mevcut.

 • İlk olarak Ghostegro isimli uygulamayı indirin. Android için tıklayın ya da iOS için tıklayın.
 • Daha sonra kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra uygulamayı telefonunuza kurun.
 • Görmek istediğiniz kişinin kullanıcı bilgilerini girin ve onayla seçeneğine tıklayın.
 • Son olarak göster kısmına basın, hesap gizlilikten çıksın.

3-) LiLi App

Bu uygulama ile rahatlıkla gizli profil görebilirsiniz. LiLi App günümüzde Instagram gizli profile bakma işlemi için en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesi.

 • İlk önce uygulamayı indirin. Resmi sitesinden indirebilirsiniz.
 • Daha sonra uygulamayı açın ve Instagram hesabınızı kullanarak giriş yapın.
 • Görmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını girin.
 • Son olarak görmek istediğiniz profilin üstüne gelin ve hesap açık olarak karşınızda olacak.

4-) Ghosty

Ghosty isimli uygulamayı kullanarak gizli profilleri rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca isterseniz HD olarak fotoğraf indirebilir ve kaydedebilirsiniz.

 • 1- İlk olarak Ghosty uygulamasını iOS için ya da Android için indirebilirsiniz.
 • Uygulamayı çalıştırın. Kullanıcı bilgileniriz ile giriş yapın.
 • Daha sonra hangi profili görmek istiyorsanız üstüne gelin ve tıklayın profil görüntülenecek.

5-) Postegro

Instagram gizli profile bakma denildiği zaman akla gelen ilk uygulamalardan bir tanesi de Postegro. Bu uygulamayı kullanarak kapalı hesapları görebilirsiniz.

 • İlk olarak Postegro isimli uygulamayı indirin.
 • Giriş yapmak için kendi kullanıcı bilgilerinizi girin.
 • Daha sonra gizli profilini görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını girin.
 • Son olarak hesap göster kısmına bastığınızda kapalı hesap açık olarak gözükecek.
sketch 1618738417726

Instagram Gizli Profile Girince Karşı Tarafa Bildirim Gider Mi?

Hayır gitmez. Sizler için derlediğimiz yöntemleri kullanarak girdiğiniz karşı tarafın profillerine rahatlıkla bakabilirsiniz. Kimsenin bundan haberi olmayacak. Lili, uygulamasında karşı tarafa bildirim gitmez. Postegro kullanarak Stalk yaptığınız kişiye hiçbir bir bildirim göndermez.

Instagram’da Gizli Hesapları Görme Gerçek Mi?

Evet, gerçek. Size yukarıda anlattığımız yöntemler ile rahatlıkla takip etmeden gizli hesapları görebilirsiniz. Hatta fotoğraf indirebilirsiniz, bildirim gitmeden hikaye izleyebilirsiniz, profil fotoğrafı büyütebilirsiniz.

Instagram gizli profile bakma yöntemlerini sizlere anlattık. Sizin de kullandığınız yöntemler varsa veya aklınıza takılan bir durum olursa yorumlar kısmında mutlaka bize belirtin!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol