Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Instagram Çöktü Mü? Kamera, Hikaye ve Gönderi Sorunları

Instagram arıza raporları, bazı kullanıcıların uygulama kamerası, hikaye ve gönderi paylaşma ile ilgili sorunları bildirmesinin ardından bir kez daha yükselişe geçti. Peki, Instagram çöktü mü? İşte son durum güncellemesi.

Son 24 saat içinde, kullanıcıların uygulamanın kamerası ve hikayeler özelliği ile ilgili sorunlar bildirmesi Instagram çöktü mü sorularını beraberinde getirdi. Uygulama ve servislere yönelik güncel kesintileri takip eden bir platform olan Downdetector, popüler sosyal medya uygulamanın çöktüğüne dair raporlar alıyor.

Twitter kullanıcıları da karşılaştıkları aksaklıklardan bahsediyor. Son 24 saat içinde gönderilen raporların grafiğine baktığımızda, Instagram kesintilerinin dün gece saatlerinde zirve yaptığı görülüyor. Kullanıcıların Downdedector ve Twitter üzerinden bildirdikleri sorunlar arasında gönderi paylaşımı, uygulama kamerası ve hikayeler bulunuyor.

Instagram Çöktü Mü Son Dakika

instagram çöktü mü son dakika

Örneğin bir kullanıcı, “Instagram da hikaye paylaşımında sorun yaşıyorum. Kamera çekiyor. Çeviri yapamıyorum” derken, bir diğeri ise “Instagram kamerası ile çekim yapamıyorum akış yenilenmiyor çeviri yapılmıyor” şikayetinde bulundu. Tüm bu sorun bildirimleri, Instagram çöktü mü endişelerine yol açtı.

Sosyal medya devinden konuya ilişkin henüz bir açıklama gelmedi, ancak bazı kaynakların aktardığı bilgilere göre şirket kullanıcıların yaşadığı sorunların farkında ve kesintileri gidermek için çalışıyor. Haberi yazdığımız esnada bildirilen sorunların azalmış görünse de, uygulamadaki aksaklıkların tamamen çözülmediği belirtiliyor.

Instagram Hikaye Paylaşma Sorunu Yaşanıyor

instagram çöktü mü son dakika 2022

Erişim sorunu hakkında açıklamada bulunan bir Meta sözcüsü, “Bazı kişilerin Instagram’da kameralarına erişmekte sorun yaşadıklarının farkındayız. İşleri olabildiğince çabuk normale döndürmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” ifadelerini kullandı.

Downdetector istatistiklerine göre, 24 saatten fazla bir süredir yüzlerce Instagram arızası raporu geliyor. Kullanıcıları etkileyen ana sorunların içerik yayınlamakla ilgili olduğu bildirilirken, uygulama ve Instagram akışıyla ilgili sorunlar da raporlandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Gül

    Bir an önce düzelsin Instagram mesajlarım gitmiyor

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.