Instagram Çöktü Mü? Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Nedeni

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf ve video paylaşım platformlarından Instagram, yeni bir çökme sorunu ile gündemde. Türkiye'deki kullanıcılar, uygulamaya bir süredir erişemediklerini belirtiyorlar. Detaylar haberimizde.

Instagram çöktü mü? Türkiye’deki kullanıcılar, bu sorunun cevabını arıyorlar. Twitter paylaşımları ve DownDetector raporları, kullanıcıların bir süredir Instagram akış yenilenemedi hatası aldıklarını gösteriyor.

Instagram’daki sorun hem Android hem de iOS kullanıcıları etkilemiş durumda. Instagram için son 24 saat içinde rapor edilen kesintiler, özellikle 14:00’dan sonra problemin daha da büyüdüğüne işaret ediyor.

Instagram Erişim Sorunu Devam Ediyor Gibi Görünüyor

Instagram çöktü mü

DownDetector’e göre Instagram Android uygulama hatası için bildirilen raporlar toplamın yüzde 56’sını oluşturuyor. iOS uygulamasındaki erişim sorunu yüzde 24’lük dilimi kapsarken, Instagram resim yüklenmiyor hatası bildirenlerin oranı ise yüzde 20.

Kullanıcıların çoğu, uygulamaya girdiklerinde Instagram akış yenilemedi hatası ile karşılaştıklarını belirtiyorlar. Ayrıca hesaplarında beğeni, takip ve yorum yapamadıklarını belirten de çok sayıda kullanıcı var. Haliyle bu durum Google’da Instagram çöktü mü? aramalarının artmasına yol açtı.

Kullanıcılar, Instagram Çöktü Mü? Sorusunun Cevabını Arıyor

Instagram akış yenilenemedi hatası

Şu anda Instagram erişim sorunu devam ediyor gibi görünüyor. Problemin kaynağı konusunda Instagram‘dan henüz bir açıklama gelmiş değil, ancak sorun büyük ihtimalle sunuculardan kaynaklanıyor olsa gerek.

Instagram akış yenilenemedi hatası alıyor musunuz? Görüşlerinizi Twitter veya aşağıdaki yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz, Instagram durduruldu hatası çözümü için buradaki içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol