Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Infinity Nikki’nin PS5 Beta Testi İçin Tarih Verildi

Infinity Nikki, Infold Games tarafından geliştirilen sevilen Nikki serisinin beşinci bölümü olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Yayıncılığını Infold Games ve geliştiriciliğini Papergames stüdyosunun üstlendiği açık dünya giydirme macera oyunu Infinity Nikki için yeni detaylar ortaya çıktı. Açıklanan bilgilere göre oyunun beta testi 2024 yılının üçüncü çeyreğinde yapılacak. Bunun yanı sıra test sadece PlayStation 5 konsollarında geçerli olacak ve konsol kullanıcıları bu sisteme dahil olabilecek.

Infinity Nikki, Infold Games tarafından geliştirilen sevilen Nikki serisinin beşinci bölümü olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni nesil oyun motoru olarak nitelendirilen Unreal Engine 5 ile geliştirilen bu yapım çok platformlu bir açık dünya giydirme macerasını bünyesinde barındırıyor. Serinin temel giydirme mekaniklerini yepyeni bir sistemi harmanlayan yapımda keşif unsurlarından da olduğunu söyleyebiliriz.

Infinity Nikki Giydirme Mekanikleriyle Bezeli

Benzersiz ve zengin bir deneyim oluşturmak adına ekip uzun süre boyunca çalıştıklarını iddia ediyor. Yapım içerisinde Nikki ve Momo, her biri kendine özgü kültür ve çevreye sahip Miraland‘ın fantastik bölgelerinde seyahat etmek için yeni bir maceraya atılıyor. Oyuncular burada çeşitli tarzlarda çarpıcı kıyafetler toplayabiliyor, birçok karakterle etkileşime girebiliyor ve tuhaf yaratıklarla karşı karşıya gelebiliyor.

Infinity Nikki 06 30 24

Infinity Nikki içerisinde yer alan bazı kıyafetler keşif için çok önemli olan büyülü yeteneklere sahip bir şekilde bizlere sunuluyor. Dolayısıyla her bir kıyafetin kendine özgü yetenekleri ve becerileri kullanılıyor. Bunun yanı sıra çeşitli bonuslarla beraber kıyafetleri giyebiliyoruz. Oyunda aynı zamanda giysilerin içinde saklı olan Heves’in gücünü kullanmaya çalışıyoruz.

Infinity Nikki’nin PlayStation 5, PC, iOS ve Android platformlarında yayınlanması planlanıyor. Twitter gönderisinde daha önce duyurulan PlayStation 4 sürümünden bahsedilmiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.