Indivisible Prototype, 2019 Yılında Tam Sürüme Geçiş Yapacak!

Indivisible Prototype önümüzdeki yıl yayınlanacak.

İlk olarak 2015’in Kasım ayında bilgisayar oyuncularına sunulan Indivisible Prototype, Lab Zero tarafından üç yıldır geliştirilmeye devam ediyor.

RYO severler tarafından beklenen Indivisible Prototype, 2019’un ilk ayında oyuncuların karşısına tam sürüm olarak çıkış yapacak. Steam’de demo versiyonunu oyunculara sunan yapım, şuana kadarki incelemelerde çok olumlu puanlamalar aldı. Tek oyunculu olarak oynanabilen Indivisible Prototype’da bizleri birbirinden farklı sahneler karşılayacak. Oyun içerisinde ilerlemeye çalışacak ve verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağız. Oyuncular ilerledikçe çeşitli tehlikeler ile karşı karşıya kalacaklar. Bu tehkilerle mücadele edecek olan oyuncular, bir sonraki bölüme geçebilmek için karşılaştıkları tehlikeleri atlatmaya çalışacaklar.

Bayan bir karakteri canlandıracağımız oyunda, karakterimize balta, kılıç vb gibi silahlar ile donatarak daha etkili ve güçlü bir konuma getireceğiz. Oyun içerisinde sadece İngilizce dil seçeneği yer alacak. Aksiyon ve RYO oyunları arasına 2019 yılında dahil olacak olan Indivisible Prototype, 505 Games tarafından yayınlanacak. Görsel efektler ile desteklenen yapım, nasıl bir fiyat etiketine sahip olacak bilinmezken oyun minimum Windows XP bilgisayarlarda çalışacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>