Imperator: Rome’un Ücretsiz Genişleme Paketi Duyuruldu!

Imperator: Rome yeni bir genişleme için günleri sayıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Nisan 2019’da lansmana çıkan ve şuana kadar oyuncuları tatmin edemeyen Imperator: Rome’dan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Geliştirici ekip oyuncularına yeni içeriklere sahip olan bir genişleme paketini ücretsiz olarak sunmaya hazırlanıyor.

blank

Kısa süreliğine Steam üzerinde yüzde 33 indirime giren Imperator: Rome’dan oyuncuların yüzünü güldürecek olan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Normalde 61.00 TL olan yapım kısa süreliğine yüzde 33 indirimle 40.87 TL’ye satışlarına devam ediyor. Buna ek olarak oyunun Steam sayfasında yeni bir genişleme paketi sergilenmeye başlandı ve bu paketin ücretsiz olarak oyunculara sunulacağı bilgisi veriliyor.

Yeni genişlemenin adı Steam üzerinde The Punic Wars Content olarak görünürken genişlemenin çıkış tarihine dair ne yazık ki herhangi bir bilgi yer almıyor. Yeni genişleme ile oyuncular Roma, İtalya ve komşu bölgeleri fethedebilecek, rehberlik yapabilecekler. Oyuncular yeni savaş sahneleri eşliğinde oyunu yeniden deneyimleme fırsatı elde edecekler.

Bunlara ek olarak genişleme paketi oyun içerisine 10 benzersiz misyonu da sunacak. Üç ek müzik parçasını da karşımıza çıkaracak olan genişleme paketi yakında oyuncuların beğenisine sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol