Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Immortals of Aveum’a Dev Yama: AMD FSR3 Teknolojisi Geldi!

Ascendant Studios'un geliştirdiği ve Electronic Arts tarafından yayınlanan büyü tabanlı birinci şahıs nişancı oyunu Immortals of Aveum'a büyük bir yama geldi.

Dead Space’in kreatif direktörlüğünü üstlenen Bret Robbins’in kurduğu Ascendant Studios tarafından geliştirilen ve EA Originals etiketi altında ağustos ayında piyasaya sürülen Immortals of Aveum, optimizasyon ve teknik anlamda sıkıntılı bir çıkış yapsa da, lansman sonrası gelen yamalarla çok daha stabil bir deneyim sunmaya başlamıştı.

Oyuncuların geri bildirimlerine kulak vermeye devam eden Ascendant, büyü tabanlı birinci şahıs nişancısı için büyük bir yama yayımladı. Birçok soruna değinen 1.0.5.0 yamasının getirdiği en büyük özellik ise AMD’nin yeni yayınlanan FSR3 görüntü yükseltme teknolojisi oldu. Bu yeni teknolojide oyunlarda muazzam kare hızı (FPS) yükseltmeleri sağlamak için süper çözünürlüklü zamansal yükseltme teknolojisi ve kare oluşturma teknolojisinin bir kombinasyonu kullanılıyor.

Immortals of Aveum 1.0.5.0 Yaması PC İçin Yayında

Immortals of Aveum 1.0.5.0 güncellemesi

Zamansal yükseltmeden ayrı olarak etkinleştirilen kare oluşturma teknolojisinin AMD Radeon RX 5000 Serisi ve üstü, NVIDIA GeForce RTX 20 Serisi ve üstü ve Intel Arc 7 Serisi ve üstü ekran kartlarında kullanılması öneriliyor. Yama ile DLSS Ultra performansa ayarlandığında Return to Seren seviyesinin bulanık görünmesine neden olan nadir sorun giderildi. Ayrıca Immortals of Aveum başlatıldığında arka plan grafiklerinin görünmemesine neden olan nadir bir sorun da düzeltildi.

Electronic Arts, 1.0.5.0 güncellemesindeki iyileştirmelerin ve hata çözümlerinin gelecek hafta PlayStation 5 ve Xbox Series X|S konsollarına geleceğini açıkladı. Konsol yamasına dair ayrıntıların kısa sürede paylaşılacağı belirtildi. Daha fazla bilgi için EA’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.